Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kertész Bálint karaktere...

Kertész Bálint karaktere miért nem szerepelt sosem a Barátok köztben?

Figyelt kérdés

Ő Magdi anyus és Vili bá másik fia Géza mellett (később kiderül, hogy nem Vili bá az apja, de az mellékes...).


A testvérei, Géza, Mónika, Ildikó viszonylag jelentősebb szerepet kaptak, ahogy unokahúga, Tilda, de még a fia, Botond is.


Mi az oka, hogy egyszer sem tűnt fel a képernyőn? Amolyan Columbo felesége szerepkört szántak neki vagy más ok volt a háttérben?


ápr. 20. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:

“Ő Magdi anyus és Vili bá másik fia Géza mellett (később kiderül, hogy nem Vili bá az apja, de az mellékes...).


A testvérei, Géza, Mónika, Ildikó viszonylag jelentősebb szerepet kaptak, ahogy unokahúga, Tilda, de még a fia, Botond is.”


Ezeket így szépen leírtad róla, de aki enélkül nem tudta, kiről van szó, az eleve hogyan válaszoljon a kérdésre?

Én bár néztem anno egy időben a Barátok köztöt, de én se láttam soha. 2013-ban a sorozat 15. évfordulóján a Story magazin bemutatta az addigi fő karaktereket, családfákat, és Kertész Bálintnál ezt alátámasztva “kérdőjeles árnyékkép” volt, hogy soha nem szerepelt a sorozatban, legalábbis aktuális felnőttként, csak említették. Wikipédia szerint 2004-ben viszont fiatalon feltűnt a karácsonyi különkiadásokban (2751.-2754. rész), Gellért István alakította.

ápr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most, hogy így mondod, szegényebb az életem emiatt...
ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!