Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az amerikai filmekben miért...

Az amerikai filmekben miért van állandóan benne, hogy önéletrajzokat nézegetek, hogy ki mit csinált?

Figyelt kérdés

ápr. 27. 14:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nezegetnek
ápr. 27. 14:53
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is rémlik, hogy láttam már ilyen jelenetet, szóval az állandóant erős túlzásnak érzem.
ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs állandóan benne.
ápr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
esetleg állásinterjún. de ilyen a valóságban is van szóval miért ne lehetne a filmekben?
ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
elenyésző százalékban van ilyen.
máj. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
53%
Csak, hogy értem-e a kérdés: Minden olyan bűnügyi jelenetnél, ahol XY arc a gyanús, ott elnyomnak egy "hol született, hol tanult, kit és hogyan fingatott meg, stb..." részt. Ahol bemutatják a nézőnek, hogy ő bizony kemény. Aztán amikor bárki is társat kap maga mellé vagy éppen felettest vagy bárki szóba kerül, egyből megnézik egymás "aktáját" és fejből visszamondják, hogy ki kivel tett rosszat, meg hány plecsnije van, bíborszív meg a többiek. Ilyesmire gondolsz? Na, mert ezek nekem is furák :)
máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez pedig annyira egyszerű

Nyilván van egy játékideje a filmnek,így gyorsabban kiderül a főgonoszról is a főhősről is hogy mire számithatsz az adott karaktertől


Egy sorozatban szintén ez a helyzet bár ott ha csak egy két szót ejtenek róla akkor ott megoldhatják egy flashback-el vagy egy másik szereplő elmondja hogy ismeri xy tagot innen onnan együtt harcoltak valahol


De egy filmben így egyszerűbb megoldani

máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most tényleg a karakterismertetés miatt megy a hiszti? ezek szerint könyveket még nem nagyon sikerült olvasnod.
máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Így fest egy ááámerikai filmeken szocializálódott, álmodozó közép-európai kispolgár.
máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én is azon szocializálódtam , igaz 80as évek VHS korszakában, mégsem vagyok ilyen marha
máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!