Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani hasonló...

Tudnátok mondani hasonló filmeket, mint az "Amélie csodálatos élete", vagy "Az örökség"?

Figyelt kérdés

Olyasmi filmeket keresek, mint a kérdésben. Nehéz ezt megfogalmazni magamnak is, de olyasmiket, ahol ha furcsa a főszereplő, ha egy kicsit bárdolatlan, de mégis magával ragad és a hangulatunkra is hatással van.


Számomra a Torrente is ilyen. Amíg nézem egy kicsit én is "sutyerák" vagyok, magával ragad a főhős jelleme, lazasága, életstílusa.


U.i: ha ennek a jelenségnek van neve, azt is írja le valaki, mert sajnos megfogalmazni ennél jobban nem tudtam. :)



ápr. 29. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bilincs és mosoly

A nagy Lebowski

Las Vegas,végállomás

Törzsvendég ( Barfly)

Ford Fairlane kalandjai

Tapló télapó

ápr. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Liza a rókatündér
ápr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyan excentrikus, lökött karakterekre gondolsz, mint Jack Sparrow (Johnny Depp) a Karib tenger kalózaiban vagy Alan (Zach Galifianakis) a Másnaposokban/Terhes társaságban?


Pl. beugrott ez a film:

[link]

ápr. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A semmi ágán

Sheherazade (2018 francia)

Börtönregény

Szeméttelep (2014 brazil)

A diadal (Ron Clark story)

Salam Bombay

Leon a profi

ápr. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A törvényen kívüli Josey Wales (1976)

Sin City

Törvénytisztelő polgár

Texasi krónikák: Lonesome Dove

máj. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!