Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehet, hogy a Stranger...

Hogy lehet, hogy a Stranger things negyedik évadában az ősz hajú tudós életben volt, ha már az első évadban meghalt?

Figyelt kérdés

Az első évad végén az egyik szörny, ami a másik dimenzióból átjött megölte őt, a negyedik évadban magyarázat nélkül meg feltűnt a titkos laborban.


Egyébként a jövőre megjelenő 5. évad lesz az utolsó évad?

Mert a wikipedia 2016-2025 között írja a sorozatot



ápr. 29. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttuk hogy megölte őt a szörny, ahogy a holttestét sem és soha nem is állította senki hogy meghalt, csak ezt feltételeztük a képsorok alapján. Az alkotók vagy eleve így akarták, vagy nyitva akarták hagyni a kérdést, vagy a forgatókőmyv szerint meghalt, csak kapóra jött hogy nem volt egyértelmű és visszahozták.
ápr. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jó ez igaz, valóban csak annyit láttunk, hogy ráugrik a szörny, de legtöbb esetben ez halállal végződött.


Ezek a szörnyek egyébként mindenkit támadnak, számomra fura az is, hogy Harry (1), hogy tudta maga mellé állítani őket, ha ő is ember. Hogy nem ölték meg a szörnyek, amikor oda lekerült 11 által.

ápr. 29. 12:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez ilyen íratlan filmes szabály, hogy amíg nem látod valakinek a holttestét, ő nem halt meg. Akkor sem, ha erősen utalnak bármilyen drasztikus vagy az életben visszafordíthatatlan eseményre. Nincs hulla = él a karakter. Ugyanezt játszották el a rendőr látszólagos halálával a negyedik évad előtt.
ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hawkins polgármesterére gondolsz? Az nekem nem volt olyan egyértelmű attól, hogy bennrekedt a hellyel lefelében. Will is jött már onnan vissza pl.


Engem inkább ott az lepett meg, hogy hogy kötött ki Oroszországban.

ápr. 29. 13:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, Hopper az orosz bunkerben a harmadik évad végén. Ott valami sejtetve lett, mintha nem élné túl. Aztán a negyedikben ott van a börtönben/táborban.
ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, Hopper, rá gondolok én is. De ő Amerikában ragadt benn, Hawkins-ban, mert ott volt az oroszoknak titkos helye a plázában. Aztán hogy hogy került az orosz börtönbe az kérdés nekem, mert Amerikában volt.
ápr. 29. 14:57
 7/11 anonim ***** válasza:

#3 "Ugyanezt játszották el a rendőr látszólagos halálával a negyedik évad előtt."


Fúúú, én azért iszonyú mérges voltam. Harmadik évad vége egyébként, és eleve mérges voltam az egész évad miatt, mert valami iszonyatosan bugyutára csinálták meg, hatalmasat zuhant a színvonal az első két évadhoz képest. És akkor még ezt is eljátszották, hogy "kinyírták" Hoppert a végén, ráadásul úgy, hogy nem is kellett volna "meghalnia", ha a két kretén nem énekelte volna el az idióta dalát, mert akkor lett volna idejük beindítani a cuccost, mielőtt a katona odaért... De neeem, a világvége szélén, ahol minden másodpercen emberéletek múlnak, ott kell nekiállni énekelgetni, úgy van! :D Hú, hát kiakasztó volt! :D

ápr. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6 a 4. évadban kiderült hogy hogyan került Oroszországba.
ápr. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ez nekem nincs meg, hogy hogy került Oroszországba, lehet megnézem azt újra. Nem tudom, hol derül ki pontosan az. Melyik rész?


Egyébként a harmadik évad volt szerintem is a leggyengébb, de a negyedik nekem tetszett nagyon. Érdekes volt, hogy kiderült, hogy Harry (azaz 1) áll minden mögött és ő irányítja a szörnyeket kollektív tudatként.

ápr. 30. 10:31
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Igen, a negyedik évad megint jó volt, visszább vettek az idiotizmusból szerencsére. És a történet is jó volt.
ápr. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!