Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Farm ahol élünk szereplői...

Farm ahol élünk szereplői hány évesek lehetnek?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem hogy Laura aki együtt járt Willivel iskolába, miután felnő és tanár lesz egy csomó ideig ő tanítja még a fiút?

Mennyi lehet köztük a korkülönbség?

(Tudom hogy osztályba jártak különböző korú gyermekek az vágom, de nem látszik rajtuk hogy ki hány éves).



máj. 24. 18:17
 1/5 anonim válasza:

Laura 6

Willi 7

Kit szeretnél még tudni?

máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy lehet csak egy év köztük, ha Laura még pár évig tanítja miután ő végzett? Annyiszor megbukik szerencse csomag?
máj. 25. 06:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, nekem is megfordult a fejemben. Vili fiatalabb, de hány évvel? Hány évesen kezdik a sulit? Hány évesen fejezik be?
máj. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát igen. Meg 16 évesen már taníthat Laura? Vagy ez a kis iskola gimnázium is? Esetleg annak idején elég volt egy magas vizsga ahhoz, hogy valaki diplomát kapjon?

(Igazából ha belegondolunk akkor ha van valaki olyan okos, nem kell nem tudom hány év tanulás egyetemeken, hanem elég lenne egy vizsga a tudás leméréséhez).

máj. 26. 23:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Abban az időben , ha jól tudom, már férjhez mentek 16 évesen. Legalábbis az rémlik, hogy Laura apja kérte, várják meg ,míg betölti a 16-ot. Szerintem abban az időben teljesen máshogy volt az iskolarendszer, de ennek alaposabban utána kellene nézni. Laura pl mikor tanítani szeretett volna, akkor megpróbálta előbb letenni a vizsgákat.
máj. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!