Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Fakó lovas és a Nincs...

A Fakó lovas és a Nincs bocsánat című western összefügg valamelyest? Tehát a Nincs bocsánat lenne a Fakó lovas folytatása?

Figyelt kérdés
máj. 25. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem...Miből gondolod,hogy az lenne?A Nincs bocsánatban konkrétan nevesítve van a főszereplő; William Munny.A Fakó lovasban meg csak Prédikátor a megszólítása.Aztán A Nincs bocsánatban kiderül az is,hogy volt felesége a mészárosnak.Meg az is,hogy korábban könyörtelen gyilkos volt.A másikban nem emlékszem ilyen információkra.

Úgyhogy nem tudom mi utalna arra,hogy ezek a filmek ugyanarról az emberről szólnak..

máj. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, kicsit hasonlónak találtam a két filmet.
máj. 26. 09:41
 3/4 A kérdező kommentje:
A Fakó lovasban az aranyásókat rettegésben tartja a földbirtokos, a Nincs bocsánatban pedig a könyörtelen serif a városlakókat.
máj. 26. 09:43
 4/4 anonim ***** válasza:

3


Oké.De hát ilyesmi történet sok western filmben van.Az,hogy valami banda,gonosz földbirtokos,ezredes..stb. rettegésben tartja a lakosokat;aztán az odatévedt pisztolyvirtuóz megszabadítja őket egy klisé ebben a műfajban.

máj. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!