Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Paranormal activity 2-t...

A Paranormal activity 2-t ugyanaz a női főszereplő játsza mint az 1-est? Hogy lehet ez? Látta már a 2-est is, hogy esetleg elmagyarázná?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy nem halt meg, ez csak egy film, a lány él, egy profi színész, és ez az egész csak egy film :D


Az egészet úgy találták ki, hogy hihető legyen, ezért tették be a film elejére a "Köszönjük Micah és Katie családjának, hogy nyilvánosságra hozhatták a felvételeket" szöveget :D Nézd, meg a 2-őt, jobb, mint az egy!!!!!

2010. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem mondoood,hogy színésznő?Tudom ,hogy színésznő.....

Itt azt a logikát nem értem,hogy miért tették őt a 2-be mikor tudtommal nem összefüggő mert ez már egy másik családról szól.

2010. nov. 4. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:

az 2. rész előbb játszódik, mint az 1.

az első azt hiszem november(vagy valamelyik őszi hónap), a második pedig augusztus, de mindkettő ugyan az az év...de oda is lesz írva a film elejére, hogy (azt hiszem) 60 nappal Micha halála előtt

2010. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
így már értem,köszönöm...
2010. nov. 5. 19:43
 5/6 anonim válasza:
Hol nézted meg a filmet?
2010. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó,még nem néztem meg mivel nem találtam magyar felirattal,egyébként ha beírod a google-ba,h. paranormal activity 2 online,kijön biztos pár találat ahol meg lehet nézni
2010. nov. 28. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!