Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki elmagyarázná? (Ezel)

Valaki elmagyarázná? (Ezel)

Figyelt kérdés

szóval.. akkor most Azad Kenan lánya vagy Ramizé?

Eysan meg Ezel lefeküdtek a mai részben és újra összefognak jönni? arra még mindig nem jöttem rá,hogy Eysan tudja hogy Ezel Ömer? és Eysan gyereke kitől van? miért nem szerepel már a részekben?

Valaki érti hogy mi ennek a sorozatnak a mondanivalója? lécci írjaatoook .. akármit ezzel kapcsolatban,köszönöm :)


2011. szept. 20. 18:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnek össze, nem feküdtek le, de Ezeltől van a gyerek és tudja hogy ki ő valójában! :) ennyit tudok :D
2011. szept. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azért nem szerepel a kisfiú mert megakarják védeni, ezért Ezel szüleinél van. :)
2011. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

köszii :) és Jenkis is tudja,hogy nem tőle van a gyerek?

nemfognak összejönni? :O akkor mi lesz a vége? és Eysan minek védte meg Kenant?

2011. szept. 20. 18:59
 4/23 anonim válasza:
a vegen osszejonnek. es tudja Cengiz h nem az ove...
2011. szept. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Úristen! Te nézed egyáltalán ezt a sorozatot? Mert annyira alap dolgokat nem tudsz. Eysan gyereke (Can) Ömertől van, és igen, ezt Cengiz is tudja,de ez már az első évad első felében kiderült, és még az első évad végén megtudta Ezel is, és már az is ezer éve kiderült, hogy Ezel=Ömer...mindenki tudja. Amúgy szokott szerepelni a gyerek is, de csak ritkán, mert óvják.

Ezel és Eysan nem feküdtek le, de a végén újra össze fognak jönni, viszont nem fog sokáig tartani a boldogságuk.

Azad pedig Ramiz lánya, Kenannak egy másik van.

Ha pedig rendesen néznéd a sorozatot, mert ezt bizony nem elég havonta 1-szer, akkor értenéd a mondanivalóját is.

2011. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

és most mit oltogatsz? :D amugy télleg nem nézem,csak itt-ott,mert tudod vannak emberek akik nemcsak egésznap sorozatokat bámulnak -.- ha meg valami gondod van ezzel,akkor nem kell válaszolni és figyelembe venni,ennyi :)

és akkor Kenannak ki a lánya?

2011. szept. 21. 07:15
 7/23 anonim ***** válasza:

Bocsi, csak tényleg nem értem, hogy így meg mi értelme van nézni. Így csak időpocsékolás, mert úgy sem értesz semmit, legalábbis a lényeget biztos nem. na mindegy. Nem bántásból írtam, csak furcsállom.


Az még nem derült ki, hogy ki a lánya Kenannak, majd most lesz szó róla. Én is kíváncsi vagyok. Egyébként az sincs kizárva, hogy Azad, de én nehezen tudom elképzelni, úgyhogy arra tippelek, hogy Azad tényleg Ramizé, a másik gyermeket örökbe adták.

Próbáltam rákeresni spoiler fórumon, de Kenan láyáról senki nem ír semmit. Pedig már mindent lehet tudni, még a legvége is részletesen ki van vesézve, de Kenan lányáról nagy hallgatás. Úgyhogy én is nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz ebből. Szerintem a hét folyamán ez már kiderül.

2011. szept. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

szerintem nem időpocsékolás,hogyha érdekel,és pihenésnek meg nagyon is jó!

Nekem is leírnád a végét? részletesen :)

2011. szept. 21. 16:33
 9/23 anonim ***** válasza:

Nem láttam minden részt, de az utolsót igen. Szóval Ezel és Eysan együtt lesznek, de Cengiznek ez ugye nem igazán tetszik, és inkább meg akarja ölni. Megkéseli, és Ezelre fogja. Le is tartóztatják, de Ali megszökteti. Ezel besiet a kórházba Eysanhoz, de Cengiz is ott van, mert ugye ha Eysan életben marad, akkor elmondhatja ki is szúrta le valójában. Cengiz először párnával akarja megfojtani, de aztán inkább leköti a gépekről, elkezd elvérezni. Mire Ezel odaér,Eysan már nagyon rossz állapotban van. Hívja az orvosokat, akik megpróbálják megmenteni, de már túl késő, nem fog meggyógyulni.

Aztán Ezel és Ali megkeresik Cengizt, aki Can-nal akar elszökni, és jól elveri, aztán lelökik valami hídszerűségről. Vagyis nem lökik, mert a verekedés közben lendül át a korláton. Először megfogják a kezét, de Cengiz akkor is beszól nekik valamit (azt nem tudom mit, mert nem értek törökül, de a fejüket elnézve biztos durva volt). Ugyhogy akkor elengedik, és Cengiz lezuhan. Ali pedig elviszi magukhoz Cant.

Ezel ezután besiet a kórházba Eysanhoz, és magával viszi. Vonaton ülnek, Eysan meghal a karjaiba. Akkor Ezelnek eszébe jut a gyűrű, amit még az öregtől kapott, és méreg van benne. Beveszi, és ő is meghal. Aztuán mutatják még a vonaton azokat, akik szintén az ő oldalukon álltak, de meghaltak a történet folyamán.

Az utolsó jelenet pedig, hogy a felnőtt Can motorozik, és egy világítótoronyhoz megy, bekopog. Nem mutatják ki nyit ajtót, csak hátulról az árnyékát. És úgy vakarja meg a fejét, ahogy annak idején Ezel-Ömertől megszoktuk. Ennyi.

Szóval ezzel az utolsó jelenettel kicsit nyitva hagyják, vagyis Ezel halála nem egyértelmű, akár az is lehet, hogy nem méreg, csak altató volt a gyűrűben. Szóval ez már a néző fantáziájára van bízva.

2011. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
és mi lesz Azaddal és Alival? ők is meghalnak? :(
2011. szept. 22. 16:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!