Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van még olyan jó vígjáték...

Van még olyan jó vígjáték sorozat (a Dokikon kívül), ahol nincs a poénoknál (gépi) közönségröhögés?

Figyelt kérdés

Annyira idegesítő tud lenni, amikor valami ócska poénnak egyáltalán nem nevezhető valaminél oltári röhögés csap fel, majd egy pillanat alatt vége lesz... Ez annyira igénytelen...

Ezt szeretem annyira a Dokik sorozatban, hogy ezeket kihagyták belőle.


2010. nov. 4. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

hát figyelj. elég érdekes ha ez téged idegesít.

viszont. van hogy élő közönség előtt veszik fel, mint pl big bang theory (agymenők). szóval itt van "alánevetés", de elő.

aztán azt hiszem a my name is earl alatt sincs ilyen, meg a chuck alatt se, habár ezek már nem tiszta sitcom-ok.

2010. nov. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az idegesít, ahol ócska, poénnak egyáltalán nem nevezhető valamik után is benyomnak valami kényszeredett, gépi műröhögést... A rendes közönségröhögés az még elmegy, bár nem szeretem különösebben, ha "megmondják" nekem hol kell röhögni.
2010. nov. 4. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Modern Family alatt nincs, meg a TBBT alatt is azt hiszem csak élő nevetés van már.
2010. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Amcsiknak ez kell, h tudják, hol kell röhögni, még a végén ott nevetnének, ahol sírni kéne. Én is utálom, bár talán a Jóbarátokban nem zavart annyira, mint más helyeken.
2013. jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!