Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok? (Vámpírnaplók...

Mit gondoltok? (Vámpírnaplók 2-ik évad)

Figyelt kérdés

a 2-ik évad 8-adik részét néztem meg nem régtyler és caroline össze jönnek és bonnie és jeremy is? mert elég érzelgős pillanatok voltak

és valaki nem tudja, hogy elena és damon össze fog e jönni? mert nem bírom stefant és olyan szép volt a 8-ik rész vége, amikor spolier (minek írok spoliertXD hisz én teszem fel a kérdést)

damon bevallja elenának, hogy szereti:)

édi volt

vélemények


2010. nov. 11. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:

én is tettem fel egy ilyen kérdést pár napja:)

: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

2010. nov. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bonnie és Jer meg 1 másik pasi akinek nem jut eszembe a neve szerelmi háromszögben lesznek..

Caroline és Tyler közt enm tom ,h mi lesz,de elég lenne ha összejönnének :D:D

És Damon és Elena közt nemtom,hisz ugye Damon bevallotta, hogy szereti, de egyből ki is törölte az emlékezetét, és azt mondta,hogy Stefan érdemli meg Elenát, és nem Ő :(

De sztem tuti lesz vmi, hisz nem lenne olyan izgalmas már :D

De elvileg Damon és Rose között lesz majd vmi, de remélem ,hogy nem , és hogy nem hagy fel Elena meghódításával. =)

De vajon mikor fog Elena átváltozni vámpírrá?? mert ugye a könyvben ,úgy van,de sok minden hasonlóság nincs a sorozat és a könyv között.

De ha Elena átváltozik, sztem Katherine meghal,mert most minek lenne két ugyanúgy kinéző vámpír?? pedig tök jó lenne ha Stefnek és Damonnak is jutna 1-1 hasonmás ( Elena és Katherine ) :)

De szval sztem Elena Stefannal lenne,és ha Kat meghal,akkor Damonnak nem lesz senkije :(

húú bocsi,hogy itt filozofálgatok :$ kicsit belemerültem :D

2010. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát Jeremynek nagyon bejön Bonnie, de ő meg egy Luka nevű új, és rejtélyes múltú sráccal kavar

Caroline és Tyler tuti nem jönnek össze, mert azt olvastam, hogy a nagy szünet előtti utolsó részben (11.) valamelyik fontos szereplő meghal, és szerintem Caroline lesz az, akit Tyler meg fog ölni, aki ebben a részben változik majd át először (de ez csak az én véleményem)

és Damon tényleg le fog feküdni Rose-zal, de csak azért,m hogy könnyebb legyen lemondania Elenáról, és Rosenak se fájjon annyira Trevor elvesztése, szóval ez csak amolyan "mindketten szomorúak vagyunk, de ez csak érzelemmentes szex lesz, semmi több" alapon


amúgy hajrá Damon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. nov. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mért szurkol mindenki Damonnak. Édes meg minden, de Stefan rulz (L)
2010. nov. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Stefan?

szerintem egyáltalán nem illik elenához

damon a legjobb és sztem ezt a földkeregség vámpírnaplók rajongójának 90%-a így gondolja:)

na ezt megfogalmaztam

2010. nov. 14. 10:03
 6/7 anonim ***** válasza:
inkább 99%
2010. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én szerintem is sokkal jobb Damon de annyira sajnáltam Stefant amikor szakítottak Elenával meg nem tudom mért.. de én alapból neki és Elenának szurkolok:D
2013. nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!