A Jurassic worldben miért van szükség a mutáns mutadonra, amikor lehetne módosított Yi is vagy egy rokona?
Mondhatnák azt, hogy adtak hozzá "gigantizmus géneket", hogy nagyobbra fejlődjön. Vagy felfedezték a dns-ét egy teljesen újnak, ami ilyen volt (soha nem találnak ki új fajokat, pedig szerintem lehetne).
De mi értelme egy mutáns hibridnek, ami velociraptor és pteranodon, amikor a valóságban is éltek hasonló dinoszauruszok?
És nem ez lenne az első eset, amikor túlméreteznek valamit. De mondhatnák, hogy szándékos volt, mert így tetszett jobban Masraninak és mesterségen növelték meg a méreteit.
A D-rex esetében még valahol megértem, mert ahhoz hasonló nem nagyon volt (talán). De a mutadon helyén simán állhatna valami létezett dinoszaurusz, csak pár dolgon kéne módosítani a modellen (és megteszik, mert pl. a titonsaurusok is máshogy néznek ki, mint az első előzetesben).










Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!