Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szükség lenne idehaza ilyen...

Szükség lenne idehaza ilyen jellegű filmekre, a társadalmi nézetek átformálása miatt?

Figyelt kérdés

Ugye az utóbbi években sajna terjed az amerikai filmekben a pozitív, hősies, kedves, fekete karakter.


Ázsiában is van hasonló, de jobb, hihetőbb ilyesfajta társadalmi szemléletet befolyásoló/csiszoló, az elfogadást népszerűsítő film, ami külön műfaji nevet kapott Koreában, és ez a "NOONA ROMANCE", ami egy...vagyis inkább 2, ottani erős tabura utal. Egyrészt arra, hogy 25. éves koráig a nőnek meg kell házasodnia, másrészt, hogy a fiatalabb férfi szóba sem jöhet partnerként.


Szóval nem kéne több ilyen sorozatot adni, esetleg készíteni, idehaza?


https://www.youtube.com/watch?v=Vts8l10TW38


Ó igen!


- Tudom, volt ilyen hazai sorozat.

- Igen, innen "loptam" az inspirációt, egy korábbi kérdésben volt.:

https://www.youtube.com/watch?v=AWY5mKX6yGc (Ez valóban nagyon jó sorozat! Még a kínai feldolgozása is, de ez jobb.)



2023. okt. 7. 16:33
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Sem 18+, sem vírus nincs, sima YouTube linkek.
2023. okt. 7. 16:34
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon milyen nézeteket szeretnél átformálni?
2023. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem elég amit a NER médiában nyomatnak, konyha, szülj, de hogy jelenlegi példát hozzak, a Kőkamu fiatalokban a baltaarcú szőke csaj és a vörös múmia többször is kinyilatkoztatták hogy bármilyen kripli jó csak pénze legyen. Lehet öreg, kövér, bármilyen, csak pénze legyen. Szóval ne kamuzz, efféle agymosásért a magyaroknak se kell a szomszédba menni.
2023. okt. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

B+...mindig elfelejtem, hogy itt nem megy a szövegértő olvasás...


2. Azt, hogy társadalmilag elfogadottá váljanak a korkülönbséges kapcsolatok. Hogy a nők adjanak esélyt fiatalabb partnereknek, és ne legyen (Mint itt a Gyakorin is.) mocskospedofilállatvénember az, aki 40 évesen 20 évessel él.

2023. okt. 7. 16:51
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

#4

Pont ezért nem adok esélyt fiatalabb férfiaknak. Nem hiányzik, hogy mikor én 40 leszek, akkor a 16 éves lányom körül forgolódjon.

Nem azért kevés a nagy korkülönbséges kapcsolat, mert nem népszerû eléggé. Haben mert a tapasztalatok alapján nem mûködik.

2023. okt. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

5.


Komolyan!


- Nem minden férfi megy rá a partnere gyerekére.

- Itt a Gyakorin olvasom, hogy az itteni 30-40-50 éves válaszolók, jobb csajok, mint a 20 éves finomságok.

- Szintén itt olvasom folyton, hogy a független/szingli/nevezd ahogy tetszik férfi selejt. Selejt, mert másképp már lenne nője, meg ráadásul már olyan öreg, hogy hamarosan pelenkázni kell. (Ezt a pelenkázni kell dumát komolyan itt olvastam!!!)

2023. okt. 7. 17:14
 7/21 anonim válasza:
93%
Hát bocs, de nekem se kene olyan pasas, aki hozzám képest öreg.
2023. okt. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

7.


Mi az öreg? +2-3 év? Vagy 5+? Vagy 13?


És fiatalabb? Mondjuk 5-10 évvel?

2023. okt. 7. 17:25
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
A várható élettartam alapján az ideális az lenne, ha a pasik 6 évvel idősebb nőkkel jönnének össze.
2023. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
35%
A társadalom atformalasa abba az iranyba halad hogy a legvadabb hulyesegek teljesen normalisnak sot kovetendonek tunnek
2023. okt. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!