Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek a Twilightot...

Szeretitek a Twilightot (film, könyv, mind1)? Mi a véleményetek a színészekről? :D

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 11:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hű, őszintén?

A könyvet nem olvastam, éppen csak belelapoztam, beleolvasgattam. Szerintem Stephenie jól tud fogalmazni, jó az írás technikája, de! Azt viszont nagyon nem szeretem, hogy a vámpírokból idiótát formál! Egy vámpír attól vámpír, hogy vért iszik, nem válogat, és ember vért iszik. Legalább is a jobb, érdekesebb, igazi – vámpírtörténetekben így szokás írni. Imádom a romantikus történeteket, de ezt túl nyálasnak találtam, túl sok volt, mind a könyv mind a film részéről. A színészekről az a véleményem, hogy nagy nehezen, akad benne egy – két elfogadható, de többi ramaty… Edward nyálas, és egyáltalán nem helyes, kb. mint egy ősember. Egy igazi vámpír, egy igazi férfi, ha baj van ne az asztal alá fusson. Bella - nak nem tetszik a karaktere, túl rideg számomra. Alice az aki esetleg elfogadható számomra. De még mindig azon a véleményen vagyok, hogy utálom. Hasonló a High School Musical – hez. Most még nagy divat, de, majd ha az összes film lement, majd ha már egy könyv sem jön ki, náluk is lehúzzák a rolót, és mehetnek a sunyiba… Ez az én őszinte véleményem. Hát, igen, ez van. Nem mindenki szeretheti a Twilight – ot (hála). Ebből is látszik, hogy nem olyan nagy könyv, mert még mindig nem sikerült olyat felmutatni, amelyiket mindenki szerette volna, na de mindegy. OFF volt a javából az igaz, de őszinte. :D :P

2010. nov. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

14:52 egyetértek veled, kivéve az utolsó előtti mondatoddal. senki nem lesz képes olyat irni, amit mindenki szeret és mindenkinek tetszik. vagy akkor szerinted minden könyv és mindeníró(nő) rossz?

am foggalmam sincs miért lett ennyire híres, mert sztem a film nem olyan nagy durranás, a szereplöket utálom vagy semlegesek, majd csak mind egytöl egyik rosszul játszanak. nekem a könyv se jött be annyira bár elolvastam mindet.

2010. nov. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

~ Előző hozzászólónak:

Elnézést, igazad van.(:

2010. dec. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Rambo97 válasza:
Sok pocsék színész van ebben a szériában, főleg Kristine Stewart. A stílusa le hangolja a filmet. A kedvenc szereplőim Charlie, Carlei, Alice. A többiek pedig megfelelőén teljesitenek vagy hozzák a minimumot. S dialógusok borzasztóak, tő mondatokban beszélnek. Egy másik színészi gárdával jobb lenne a film. Viszont ez a vampir gunyolas is kataszter.
2013. ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!