Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok Vandáról és az...

Mit gondoltok Vandáról és az álterhességről? (barátok közt)

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Alig várom, hogy lebukjon. Ez a legnagyobb szemétség, amit egy nő csinálhat, de ez csak film:)
2010. nov. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szánalmas, és gusztustalan, hogy mások érzelmeivel játszik.

Én is nagyon remélem, hogy lebukik! Itt van már az ideje egy hatalmas pofáraesésnek!

2010. nov. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon beleélitek magatokat, ez csak egy sorozat. Akkor bukik le, ha a forgatókönyvíró azt akarja és szintén akkor esik pofára, ha azt akarják. Ez csak egy sorozat és nem a valós élet. Ébresztő!
2010. nov. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23:17 húzzá már el innen, nem azt kérdeztük, h rólunk mi a véleményünk. Ha mi beleéljük magunkat, akkor beleéljük. nőlj fel.
2010. nov. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

23:17-es: én a magam részéről nem élem bele magam, és természetesen tisztában vagyok vele, hogy ez csak egy sorozat.

De ettől még lehet véleményem az eseményekről, a karakterekről.

A kettő ugyanis nem ugyanaz.

2010. nov. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyikünk sem élte bele magát a válaszával, csak megírtuk, hogy mit gondolunk a személyről, és az álterhességről.
2010. nov. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is alig várom, hogy lebukjon, pedig azt hittem mostanában már lenyugodott a köcsögöléssel. 1000 %, hogy le fog bukni. Mindennek van logikai sorrendje.
2010. nov. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!