Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik részeket nézzem meg...

Melyik részeket nézzem meg hogy értsem a Harry Potter 7-et?

Figyelt kérdés

Szombat délutáni előadásra megyek, és nem láttam még az összes részt. Vagyis csak az elsőt láttam. Melyiket nézzem meg hogy értsem a 7et? Milyen sorrendben? 2őt max 3at tudnék megnézni, mivel most töltöm az összeset.


Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. nov. 26. 16:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

az elsőt mindenképp nézd meg, ott derül ki hogy ki a sötét nagyúr, aztán nézd meg a másodikat is, a 4. is mert ott már rendes testével harcol harry, voldemorttal.

és még az utolsó 3at! Főleg a 6.-at

2010. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg a 6-ot....


A történet lényege röviden:

Van egy srác, Harry Potter. Voldemort, a gonosz mágus megölte a szüleit, de mikor a csecsemőt akarta megölni, nem sikerült neki. A kicsi életben maradt, a nagyúr eltűnt.

A könyvekben minden le van írva, de mivel nincs idő...a legfontosabb, hogy ez a gonosz (Voldemort) mindenáron vissza akar térni (mivel amikor a kis Harry Pottert akarta megölni, akkor csak a lelke maradt meg, a teste nem)...szóval testet akar ölteni, és ez a negyedik részben sikerül neki. (Amúgy minden részben genyóskodik, mindig vissza akar térni, és Harrynek és a barátainak, Ronnak és Hermionének kell megakadályoznia őt) Az ötödik részben meghal Harry keresztapja....és akkor küzd meg picit Voldemorttal. A hatodik rész szövevényesebb, mindenképpen nézd meg. (De ezt eléggé lerövidítettem, talán nézd meg wikin is a biztonság kedvéért)


A többieknek: Attól még, hogy nem látta a HP többi részét, és nem olvasta a könyveket...igenis dicséretes, hogy nem "analfabétaként" akar ott lenni... Az ilyen embereknek SEGÍTENI kell, ha már egyszer látszik rajtuk, hogy valamit szeretnének. És ebben az esetben a kérdező nem akar "butának" tűnni a HP-fanokkal szemben. Szóval ennyit erről, hogy milyen empatikusak is az emberek....

2010. nov. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Utolsó! neked nagyon szépen köszönöm, tényleg jól összefoglaltad. Köszi szépen!
2010. nov. 26. 20:03
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! :) Nagyon szívesen! Hogy tetszett a hetedik rész? :)
2010. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
egész jó volt, és ami a legjobb benne hogy ennek a résznek köszönhetően járok most már egy csajjal :D
2010. dec. 3. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!