Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Én még nem olvastam el minden...

Én még nem olvastam el minden Harry potter könyvet csak a filmeket láttam, és tetszett is de a 6. rész nagyon gyérre sikerült, a könyv is ilyen lett vagy csak egyszerűen kihagyták a lényeges részeket?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy állítólag a könyv végén pl a halálfalók csatáznak a roxforti tanárokkal meg a nagyúr múltjáról is sokkal több dolog derül ki a könyvben meg pl az Odút se gyújtják fel a 6.részben,szerintetek azért jó könyv lett a félvér harceg?
2009. szept. 9. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvastam az összes részét, viszont filmen csak az első két részt láttam, az általad is megemlített probléma miatt! A könyv annyival jobb volt, hogy képtelen voltam a többit filmen megnézni!
2009. szept. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az összes HP könyv jobb, mint a filmek.

Az utolsó 3 kötet olyan hosszúra sikeredett, hogy képtelenség megfilemsíteni 2 órában bármelyiket is úgy, hogy teljes legyen. Rengeteg dolgot kihagytak belőlük, a leg szöveghűbb az 1. és 2. rész volt, a többi már elég gyéren adja vissza az igazi könyv-hangulatot.

(Olvass inkább többet, minthogy a tv-t meg a mozivásznat néznéd)

22/L

2009. szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Imádom a harry pottert könyben. Filmben csak az első 3 rész tetszik. Igen a 6.rész elég gyér. Szerintem olvassd el inkább, biztos hogy tetszeni fog:D
2009. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nagyon jó a 6. rész könyvben.:)

nekem a film is tetszett, de tényleg nagyon sokat megváltoztattak. de viszont sokat lehetett röhögni:)

2009. szept. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!