Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan horrorfilmek, amiktől...

Olyan horrorfilmek, amiktől igazán lehet félni?

Figyelt kérdés
Tudtok ilyen filmeket? Én egyszerűen nem találok ilyet. Légyszi írjatok!
2010. nov. 28. 18:44
 1/8 anonim válasza:

Paranormal Activity 1 és 2(most adták moziban).

Ha még nem láttad, szerintem érdemes megnézni. Nem gyilkolós-öldöklős horror film, hanem inkább ilyen paráztató jellegű.


A történetben összesen két főszereplő és 1 mellékszereplő van.

Egy fiatal párral történik a házukban.

A nő már 8 éves kora óta észrevesz furcsa jelenségeket maga körül, és ezt mások is látják.

8 éves korában a családi házuk leég, nem tudták kinyomozni mitől. Amikor elköltözött a család másik házba, követte őt a démon/szellem.

Összejöttek a pasival és elköltöztek egy új házba. Micah a pasi vesz egy kézi kamerát hogy felvegye a szobájukban lévő furcsa jelenségeket (ajtó megmozdul stb.)

A kamera dühíti a démont, ezért mindig ijesztgeti őket.

Napról napra durvább, paráztatóbb dolgok történnek esténként a pár szobájában (nem szex :P). És ezt másnap mindig visszanézik.

A végére teljesen összetör a házaspár, és a végén teljesen beleszáll a csajba a démon és megöli a férjét.



Én nem szeretem ezeket a különböző szellemesdi filmeket, hanem inkább a véres horrort, de ez engem nagyon megfogott. Szerintem az sokat dob rajta h az egész egy kézi kamerával van felvéve, így mintha a szereplők szemszögéből néznék az eseményeket.


Ha még nem láttad mindenképp nézdd meg szerintem.

2010. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

első vagyok


trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=F_UxLEqd074


magyarul is megtalálod a neten az első részt, a másodikat még én se láttam

2010. nov. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, láttam egypár horrorfilmet, de amit igazán jónak mondhatok, az a kísértetjárás Cunnecticatban (nemtom, h. kell írni :D). Ez tényleg olyan film volt, amin tényleg tudtam félni. Nem azt mondom, h. az egész film ilyen, de van benne jópár ilyen jelenet...
2010. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha hetekig tartó álmatlan éjszakákat akarsz, akkor a Begotten.
2010. nov. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én csak egyet szeretek!De ebben csak egy-két pillanat erejéig áll meg a lélegzeted mert annyira kiélten vágják el benne az emberek nyakát:Sweeney Todd , csak a zenék sz-rok benne amúgy jó kis Tim Burton film!
2010. nov. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En a Pihenöhely cimü film ota csak kutnal allok meg pisilni az autopalyan, es csak ott ahol sokan vannak:-)


Jok meg:

Holtak hajnala

Magasfeszültseg

Napfogyatkozas

A hirnök

Borzongas

2010. nov. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ezeket még nem láttam, de párról hallottam :) Majd töltök le néhányat. Jöhetnek még javaslatok!
2010. dec. 1. 15:49
 8/8 anonim ***** válasza:
A Begotten tényleg hihetetlenül ijesztő és brutális.
2010. dec. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!