Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek azok a horrorfilmek,...

Melyek azok a horrorfilmek, amiktől tényleg lehet félni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 1. 14:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Az Ördögűzű rendezői változata .. nekem kellett egy hét mire megint ki tudtam menni sötétbe vécére LOL. pedig nem vagyok félős, és mániákusan nézem és gyűjtöm a horrorfilmeket. Jó a Barlang is. Sokan mondják, hogy ilyen az Ideglelés is, de nekem az nem jött be én untam.
2008. jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%
Szia. Én mániákus horrorfilmes vagyok. imádok félni. Bár nem mind horrod, de be lehet rajtuk tojni: Hotel, Rémségek könyve1-2-3, Texaszi láncfűrészes, a SZIKLÁK SZEME (azután afilm után a haverokkal átértékeltük az életünket. és szerintem a 2. rész jobb) És volt még eggy film, bár szerintem nem de ismik szerint nagyon butál... de nem jut eszembe a címe azt tudom, hogy valami fogtündér volt benne. egy kislányt akart megölni. amugy a barlangot sajnos nem láttam, de a barátom igen, és ő mondta hogy haláli.
2008. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
aha köszi, a sziklák szemével énis igy vagyok hogy jobb a 2.. a ideglelés sztem is uncsi :D.. a barlangot nem láttam és az örögűzőt meg majd megnézem :)
2008. jún. 1. 14:38
 4/25 anonim ***** válasza:
79%

ómen - tipikusan olyan film amin összeszarod magad, pedig nincs benne vér, meg belek, meg ilyesmi.

Stephen King művei közt is van 1-2 jó.

Meg ami után én féltem az a Hannibal (így kell írni?:D) volt. Na az picit betett.

Amit meg kerülj, az a kör.

2008. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
Mi baj a körrel? szerintem amugy az egy olyan film a tényleg a kerdőknek vagy félőknek jó. igy utólag már light. de azért mikor néztem anno magamalá csináltam. amugy a 2. válaszoló vagyok. de a kör 2 az nagyon gagyi. igazából nem is szól szerintem semmitől, csak ugy van. és az nem parás.
2008. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

Kórház a pokolba.

George Grieves átlagos családapa,aki rutinműtétre fekszik be Mt. Abbadon kórházba. Ám amikor felébred az altatásból,azonnal érzi hogy minden megváltozott. Valami baj van vele...a kórházzal...és különösen a romos keleti szárnnyal,amely sötét titkok,válogatott kínok és perverz gyönyörök melegágya.

Idegtépő bozalom és kendőzetlen erotika. Zsigerig hatoló,fülledt és könyörtelen.

Röviden FÉLELMETES.

Ajánlom mindenkinek!!!

2008. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
79%
Engem a kör és az átok paráztatott. Melyik be is, van, mikor a takaró alól jön elő a kissrác? Na, hát próbálj úgy elaludni... Nekem nem ment hetekig. És ha újjakat láttam mozgolódni.. tudod, mikor türelmetlenül vársz valamire. Ja, és van egy kutunk... hát kösz, ha csak rá gondolok... hú, hát a hideg ráz. Bocs, keverem a két filmet, de szerintem az ujjas és takarós az átok, a kútas a kör.
2008. jún. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
én nem félek már az ilyenektől .. sajna :S:D.. ezért kéne egy olyan film ami tényleg rémisztő, még nekem is..
2008. jún. 6. 18:23
 9/25 anonim ***** válasza:
67%
Kör meg Átoktól én se ijedtem meg,de ajánlom az Ördögűző rendezői változatát és a 2. hsz. által említett fogtündére filmet, aminek a címe: Fogtündér:)
2008. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
67%

Szerintem a pszicho trillerek a legjobb horror filmek.

Amiben egyszerre rettegsz,de mégis várod a következő filmkockát.

Pl.Hetedik.

De hogy megemlítsem én rajongok a zombis filmekért.A hirtelen előugró alakok kővé tudnak dermeszteni.

A nagy öreg Freddy Krueger szerintem alap.

2008. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!