Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a koreai...

Mi a véleményetek a koreai sorozatokról? Mi a véleményetek a Jang Geum, Dong yi, ill. shilla királyság ékkövéről?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyik rosszabb mint a másik.
2011. máj. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

miért?:O most kedves válaszoló tényleg láttad a sorozatot vagy csak úgy beírtad?-.- szerintem nagyon jók, bár ha láttad és ez a véleményed akk oké:)

de nekem nagyon tetszenek:)

2011. máj. 22. 19:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi a véleményetek a koreai sorozatokról?


Imádom Őket, egytől egyig. Csak ilyeneket nézek. :)


A palota ékköve: lebilincselő történet, 5 ujjamon lehetetlen megszámolni mennyit sírtam a különböző részeken, hogyan kacagtam együtt Kang Dokkuval, mikor "verte" őt a felesége - azért idézőjelbe, mert szeretjük ám a házsártos asszonyságot. :D RETTENTŐ sokat tanultam belőle!


A királyi ház titkai (Dong yi): csodálatos történet, igazi dráma. Egy pór kislány, aki feljebb és feljebb kerül a palotában, ahol egyetlen szabály van: "ölj, vagy téged ölnek meg." Ő mégis képes tiszta szívvel, érett észjárással gondolkozni, megszerettetni magát másokkal és még valami.. elérni, hogy azt, amit Ő adott, visszaadják Neki. Még ha nem is akarja. Kedvenc jeleneteim:

- mikor Csve Hjovon meghal, és Dong yi a halálra készül a házukban, akkor és ott álmában megjelenik az Ő imádott apukája s arra kéri, maradjon életben (ezen a részen bőgtem a legtöbbet, csodaszép virágok vannak benne)

- mikor Őfelsége álruhát ölt és Dong yi nem tudja, hogy ki is valójában (akkor Hvang elöljáróval és Jongdál zenésszel elmennek italozni, rálép Őfelsége hátára -> ergo, vicces)

- mikor Chang úrnő meghal (sajnáltam... egyrészt kívántam a halálát, mert megérdemelte amit tett, de szívszorító volt)

- a sok-sok vicces pillanat Bong asszony főszereplésével


... és ennyi. :P


Silla királyság ékköve: sokan a tavalyi év legjobb sorozatának tartják. Igaz! A palota ékköve után mindent überel. Sírós, nevettetős, TANULSÁGOS!


Ajánlom még a Yi Sant, a Hwang Jin Yit, meg a Jumong herceget.

2011. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:) köszi hogy leírtad:)

nem tudom, hogy ezzel az oldallal találkoztál már-e:

www.dongyi.ucoz.hu

www.shillakiralysag.ucoz.hu

ezek az én honlapjaim:) és örülök hogy ez a véleményed!:)

2011. máj. 22. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam még az oldalaiddal, de majd átböngészgetem őket. :)
2011. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jang Geum:

nagyon szép történet... imádom...


Dong yi:

szintén


Shilla:

úgyszintén


XD nekem mindegyik nagyon tetszett....

2011. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 karesz01 ***** válasza:

A sorrend nálam a következő lett :

1.-A királyi ház titkai

2.-A palota ékköve

3.-A Silla királyság ékköve


És már nagyon várom a következő sorozatot .

2012. ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!