Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szereted a Harry Pottert?

Szereted a Harry Pottert?

Figyelt kérdés

Ha nem akkor miért nem.Én imádom!megvan 1-5-ig minden rész.A 6.-at még nem adták a TV-be ezért az nincs meg(megvenni nem fogjuk)a 7. első felét megmég csak most vetítik.A kedvenc szereplőm Hermione,bár szeirntem neki Harry-vel kéne összejönnie a végén,de mindegy.Ha leszel olyan kedves kitöltöd nekem ezt a pár sort?Köszönöm!Nekem pedig könyvben a kedvencem a 7. és filmben is az lesz szerintem,de eddig a 4.

Szereted a HP-t?:

Ki a kedvenc szereplőd?

Melyik a kedvenc részed...

...filmben:

...könyvben:

Láttad már a 7/1-et?

Várod a 7/2-t?


2010. dec. 5. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, a könyvekből mindet, a filmekből meg hát...a harmadik a legjobb, aztán az első, második, a legrosszabb a negyedik(az tényleg halálosan-írtózatosan rossz - bocs midnenki, aki szereti, kinek a pap, stb. ;), aztán az ötödik/hatodik. Nem láttam még a 7.-et, de azt hallottam róla, hogy nagyon jó, így majd megnézem, remélem, nem fogok csalódni benne :)
2010. dec. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nembaj.Így van.De szerintem meg az a legjobb.Én tegnap néztem meg.Hát szerintem nem fogsz benne csalódni.(én nem csalódtam)
2010. dec. 5. 18:28
 3/13 anonim ***** válasza:

a könyveket igen. a filmeket nem tartom jónak, de "a könyvek tiszteletére" megnézem őket.

a legjobb könyvek a hármas, hatos, ötös.

filmből csak a legrosszabbakat tudom: pont a hatos és a hármas (lehet, hogy azért, mert amúgy könyvben ezek a kedvenceim?)

egyébként minden tiszteletem J. K. Rowlingnak, a filmesek meg minek vacakolnának sokat, ha egyszer így is mindenki megnézi?

2010. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ja és a kedvenceim Fred és George, de csak a könyvekben, mert a filmben nem találták el őket, és nem is szerepelnek elégszer.

Hermionét meg persze mindenki szereti :)

2010. dec. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Én csak az 1. szeretem a többi nem jó.

A kedvenc szereplőm Dumbledor,

a kedvenc részem az 1. filmben és könyvben is,

nem láttam a 7/1-et

nem várom a 7/2-t

2010. dec. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Igen.

Piton.

Filmeket megnéztem, várom is a 7-et, de nekem könyvben az igazi, ott mind kedvenc:)

2010. dec. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A kedvenc szereplőm a Hermione nekem is:)

őőő filmben a 3. könyvben a 7 :))

én nekem november 28.adikán volt a szülcsim és azt kaptam szülcsimre hogy megnézhettem a a harry potter 7/1 részét:))

és nagyon várom a 7/2 részét!!!!

nagyon örülnék ha a 2. rész 3D-be lenne!!

2010. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Sziasztok!

ha szeretitek a Harry Potter (könyvet, filmet mindegy), akkor ajánlanék egy blogot, ahol viszonylag naprakészen kaphattok róla infókat, szerintem érdemes benézni. evpro.blog.hu

és bocsi a reklámért

2011. febr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Cool
2011. márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Igen én nagyon szeretem a kedvenc szereplőm , hát mindenki de talán akit kiemelnék az Ron

én nagy fan vagyok ezért szeretem az összes részt a könyveket sajnos nem vagyok nagy olvasó tehát nem olvastam

Igen láttam már a 7/1 et és nem kamerásan így nagyobb élmény volt

és hát azok alapján ahogy erről írtam természetes hogy már nagyon várom a 7/2 :-D

2011. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!