Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem teljesen idevág, de ti...

Nem teljesen idevág, de ti biztos otthon vagytok a témában. Meg fog szünni ugye az analóg műsorszórás. Melyik szolgáltatóval szerződjek, mit vegyek? Nincs nagy igényem elég ez a pár csatorna amit most szobaantennával tudok fogni.

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Még van egy teljes éved ezen agyalni. Amint aktuális lesz a dolog, az összes szolgáltató úgyis elő fog jönni az ajánlatokkal...

De ha megelégedsz a földi sugárzású adókkal, amiket most is szobaantennával fogsz, akkor elég csak venned egy set-top box-ot, ami képes a magyar szabványú dvb-t-jelek dekódolására, vagy egy olyan tévét, amiben már eleve van mpeg4-es szabványú dvb-t-tuner. Ebben az esetben nincs szükség szolgáltatói szerződésre, mint ahogy most sincs, ha jól sejtem.

2010. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mit takar pontosan ez a set-top box?

Kettő tvt.t kellene működtetnie.

2010. dec. 16. 22:53
 3/5 anonim ***** válasza:

első vagyok:


a set-top box egy olyan eszköz, ami a digitális jeleket analóg jelekké alakítja, hogy a nem digitális tévék is tudják fogni a digitális jelet, így nem szükséges lecserélni a régi, analóg tuneres tévét. azt nem tudom, hogy egy ilyen több tévét is ki tud-e szolgálni, de ha belegondolok, akkor szerintem nem, mert ha ugyan meg is lehet osztani a jelet, akkor is max. ugyanazt a csatornát lehet fogni a több tévén, hiszen a jelet a set-top box hozza létre, a tévé csak fogadja azt. de nem tudom pontosan, ennek utána kell nézni.

2010. dec. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, ez tetszik.

És hol lehet kapni ilyen készüléket?

2010. dec. 17. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:
műszaki boltokban keressél :)
2010. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!