Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a legerősebb közülük...

Ki a legerősebb közülük (Naruto-s kérdés)?

Figyelt kérdés
Tsunade - Jiraiya - Orochimaru
2010. dec. 19. 20:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Jiraiya
2010. dec. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
En nem szeretem a ''jokat '' a Narutoan szoval en Orochimarut mondom. :)'
2010. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%

egyértelműen Tsunade.Végülis Hokage lett.

Egy ninjánál azt is figyelembe kell venni, hogy képes e a faluját megvédeni , és a Naruto vs. Pein harcoknál ez tisztán látszik.Orochimaru, nem is ninja, mert csak a saját érdekeit nézte, nem kötődött semmihez és senkihez a hallhatatlanságon kívül. Ez lett a veszte.Jiraiya pedig gyengye volt elfogadni a Hokage címet, magányos hős akart maradni.De az egész sorozatot nézve a legerősebb a negyedik Hokage volt, majd Gaara, és úgy Naruto.

Szerintem....

2010. dec. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
53%
Tsunade
2010. dec. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Jiraiya sokkaal erösebb mind2 nél hiszen ott a bölcsforba ... orocsimaru az nem olyan erös cunade meg csak nézd meg pein ellen alig csinál valamit mindenkit próbál meg gyógyítani és annyi ... de viszond Jiraiya akkor már erösebb mint orocsimaru vagy Tsunade De viszont amedddig nem birta elérni Jiraiya a bölcs formát úgy, orocsimaru.
2011. jan. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

2010-12-21 07:22 Te viccelsz azt mondod h Garaa erősebb

mint Naruto te meik Narutot nézed :A Hiszen Garaa-t legyőzte

Deidara és Naruto meg majdnem megölte Deidarat és ez csak a shippuuden eleje amikor meg Naruto vs Pein van akkor naruto mien erös kb Garaa 1 peint se tudna legyőzni...

2011. jan. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A legerősebb ninják a az orvosi ninják, ezt maga Masashi Kishimoto említette...

Gaara meg tudta volna ölni Naruto-t a chunin vizsgán, de nem tette, mert lenyűgözte a srác kitartása, és felfogta, hogy a harc az ölés kedvéért céltalan és üres, míg a barátaink védelmében nemes célt szolgál, és a vereség is dicsőséggé lesz...

Jiraya valóban erős ninja, de a bölcsformát nem az ő ereje adja...

2011. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

tsunade

mivel Jiraiya és oro meghalt :D

2011. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
szerintem itachi a legerősebb és egyben a legravaszabb is.az még rendben van hogy naruto képes volt elbánni peinel,de csak a kyubbi és hinata segítsége miatt.másképp ő maradt volna alul,ebben biztos vagyok.amúgy meg itachi simán letudná győzni győzni peint,mármint nagatot,mert ugyebár ő irányitja peint akinek azt hiszem hogy az az eredeti neve hogy tendo,bár ebben nem vagyok biztos.tulajdonképpen sasukéval is simán végezhetett volna,mert ugyebár lepecsételte orocsimarut és mindazonáltal kiszivta sasuke erejét amit annak idején még orocsimarutól kapott.az átok billog eltűnt,és sasuke szinte már teljesen kifogyott az ütőkártyáiból.csak a szerencsének és itachi iránta érzett szeretete testvéri szeretete miatt úszta meg a kipurcanást.valószinűleg nem azért használta a mangekyo sharingant sasuke ellen,mert győzni akart,hanem inkább azért hogy fenn tartsa azt a látszatott hogy ő nem több egy gyilkoló gépnél.és jól tudta hogy belefog halni a sasuke elleni harcba.de lemerném fogadni hogyha nem használta volna a mangekyo sharingant akkor sasuke már hulla lenne.bár ez csak az én meglátásom,feltevésem
2012. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

igazad van, de vedd figyelembe, hogy itachinak meg kellett ölni a legjobb barátját szeméért.és ha ezt vesszük alapul nem a csak saját erejét használta, hanem a haverét is. egyedül nem tudta volna létrehozni a susanoot.

de teljesen jól vezetted le az érveid, az én sorrendemben második helyet adok itachinak, de az első akkor is a negyedik hokage

2012. szept. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!