Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto: Az egyik legősibb...

Naruto: Az egyik legősibb kérdés; miért visel Kakashi maszkot? Miértmiértmiértmiértmiértmiéééért? -fangörl mód kikapcs-

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 00:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hogy letekarja a szemét
2010. ápr. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Van egy rész, amelyik erről szól, de szerintem ezt senki sem tudja. Ez nem olyan dolog, mint a szeme.

A rész címét nem tudom, de az Egri Animeklubosok amv-jében, Quenn Medly in Japan-ban benne van.

2010. ápr. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
93%
Kakashin azért van maszk, mert az apját (Konoha Fehér Agyara) sokan meg akarták ölni, és Kakashi nagyon hasonlít rá.
2010. okt. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Chiyo válasza:
100%
Ez a Kakashi Gaidenből derül ki, ott is az elején. Kakashinak volt az apja, Sakumo, aki magasabb rangú volt még a Sanninoknál is, de egyszer a küldetés folytatása helyett a barátai életét válaszotta, persze a küldetés elbukott, egy nagyon fontos csatát vesztettek el a háborúban. Később a barátai is őt hibáztatták, így szégyenében öngyilkos lett Kakashi előtt. Ekkor Kakashi 5-6 éves lehetett. Tsunade szerint meg Kakashi tök ugyanúgy néz ki, mint Sakumo, és valószínűleg ezért hord maszkor, mert ugyanolyan mint az apja. Eleinte (jó sok évig xD) neheztelt az apjára emiatt, de később ő is a barátait fogja választani a küldetés helyett ^^ De azt nem értem miért nem veszi le akkor a maszkot xD. Amúgy ha igaz, amit Tsunade mondott, a Naruto Shippuden 119 és 159 részéből megtudhatod hogy is történt minden ;) remélem segítettem ^^
2010. dec. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%

Íme egy teória:


Kakashi annyira vonzó volt születésétől fogva, hogy minden nőnemű lény rajongott érte.(babakorában a felnőtt nők mindig elvették az anyjától, hogy ők babusgathassák, aztán ovis korában a kiscsajok érte tépték egymást) A dolog addig fajult, hogy egy kislány meghalt a Kakashi kegyeiért folyó harcban a lányok között. Ekkor döntöttek Kakashi szülei úgy, hogy maszkot adnak rá, hátha az távol tartja tőle a lányokat, és elkerülhetőek az efféle katasztrófák. A módszer bevált, bár így is sok szívet fájdított meg. Néha megpróbálkozott kapcsolatot kialakítani nőkkel, de azok mániákusan ragaszkodtak hozzá, és kárt tettek magukban, ha akárcsak pár órára volt távol tőlük. Ugyanis ha Kakashi megcsókol, vagy hasonló intim helyzetbe kerül egy nővel, azok az őrületig belészeretnek, és ez egy nagyon ritka anyagnak köszönhető, ami a chakrájában van. Kakashi ezért visel maszkot, hogy megvédje a társadalmat önmaguktól. Őrjítően jóképű. ^^

Kedvenc szereplőm imádomm <33

amugy akaromis látni az arcát meg nemis. ettől olyan titokzatos... nameg mindig a tiltott gyümölcs kell ugye.. :P

2011. aug. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
hogy miért? nem láttam valami sok részt a shippuudenből de a sima narutot végignéztem és nekem is baszta már az agyam a maszkja. keresgéltem a neten, olyan oldalra találtam, ahol pillanatképek vannak kiszedve a narutoből és a shippuudenből. nem tudom, hogy ez mikor van, de erre találtam: [link]
2012. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 NinjaFan válasza:

Azt nem tudom iért viseli de itt egy kép róla maszk nélkül:

[link]

2012. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ezek csak fanartok :) Kakashi soha nem fogja levenni a maszkját :P
2013. márc. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy elrejtse a sima narutoban láttot,másik maszkot!
2014. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok és talán azért van kakashin maszk, mert az Konoha Fehér Angyalára (a apjára) hasonlitott akit,meg nem kedveltek(most nem mondom el a részleteket...)
2014. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!