Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi annak a filmnek a címe,...

Mi annak a filmnek a címe, aminek az a vége, hogy lemerül egy tudós a tenger fenekére, és ott találkozik a párhuzamos dimenziók béli önmagával?

Figyelt kérdés
Talán a Marianna-árokba merül le, és tudom, hogy mikor leér, akkor egyszer csak jön még két búvár, aki szintén ő, csak egy másik dimenzióból. Az egyik búváron modern, robot búvárruha van, a másikon pedig egy nagyon régi, vászon ruha van fémsisakkal. Kicsit vigyorognak, bólogatnak, egyszer csak elindulnak vissza fel a felszínre.
2010. dec. 21. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szóval lemerül 11000 méter mélyre egy nyamvadt búvárruhában?
2010. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

ú valami nekem is rémlik


kíváncsi vagyok mi ez

2010. dec. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek:


Az bezzeg nem hiszed, hogy lemerül 11 kilométert, de azért a párhuzamos dimenzióbéli saját magával találkozást nem említed... mert az sokkal lehetségesebb, ugye? :P

2010. dec. 22. 06:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Csak azért mert a 11 kilométert tudományosan ellenőrizni lehet, míg a párhuzamos dimenziót nem. Ennyi.

2010. dec. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem a cím alapján a némó kapitány ugrott be, de biztos nem az:/
2010. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gyurlaci válasza:

A gömb.

A gömb egy 1998-as amerikai sci-fi-kalandfilm, mely Michael Crichton azonos című regényéből készült. Rendezője Barry Levinson, főszereplői pedig Dustin Hoffman, Sharon Stone és Samuel L. Jackson.

2021. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!