Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Animés képeket linkeljetek...

Animés képeket linkeljetek lécci? Többi lent!

Figyelt kérdés
Olyan animés képeket szeretnék amit le lehet rajzolni.de én nem találtam egy normálisat se! és lehetőleg csak arc legyen! nem tudok egész embert ugy hogy arc és esetleg még a mellkasa is benne lehet a lánynak/fiúnak! :) előre is köszönöm
2010. dec. 22. 22:59
 1/5 A kérdező kommentje:
ja amúgy a kedvenc meséim: lovely complex,naruto, slayers a kis boszi, méz és lóhere,inuyasha, meg ehhez hasonlóak! ezekből többet de ha nem ezekből van az se baj a lényeg hogy legyen vmi!
2010. dec. 22. 23:04
 2/5 anonim ***** válasza:

"kedvenc meséim"...uramisten...

keress magadnak.

2010. dec. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem ezt kérdeztem a véleményedet tartsd meg maadnak!

és mért ne lehetne kedvenc mesém? neked nincs kedvenc filmed vagy szined vagy vmi? -.- am meg mondtam én nem találtam és hátha ti tudtok vmi jó oldalt! -.-

2010. dec. 23. 11:44
 4/5 anonim ***** válasza:

mesének nevezd a disney cuccokat, ezeket animének. Látszik h te is csak egy divatanimés vagy.

De hogy örüljön is a fejed: animeaddicts.hu. Regisztrálj és menj a képgalériába ott van több ezer kép típusokra válogatva.

2010. dec. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát nem vagyok divatanimés! de mind1....téma lezárva!

kösz a linket!

2010. dec. 23. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!