Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 80-as évek sci-fi sorozat,...

80-as évek sci-fi sorozat, amiben egy repülő szem (Árnyék) van?

Figyelt kérdés

Adtak egy 10-15 részes sci-fi sorozatot a kilencvenes évek elején. Amire emlékszünk belőle: jött egy földönkívüli az űrből, vagyis hát talán a Földre száműztek egy emberi kinézetű marslakó fickót (amúgy "gőzölő" robotharcos :) ), hogy megjavuljon. Apukám szerint Schwarzenegger volt a főszereplő, de nem találtuk meg a filmjei között. Volt egy segítőtársa, vagy felügyelője: Az Árnyék. Egy repülő szem volt, hasonló mint ami A marslakó a mostohám-nak a retiküljéből kijött, csak nem volt nyaka. Az árnyék gyorsolvasás képességgel rendelkezik, és nagyon gyorsan repül. A főhős belépője hasonló volt a Terminátorhoz, hogy egy energiaburokban becsapódik a földbe.

Ennyire emlékszünk.


2010. dec. 23. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez lenne az?:egy embert a Földre száműznek,mert valamit elkövetett. Valamilyen sárga repülő kerek izé volt vele.

Amikor száműzték, ilyen ködös-sötét helyen állt.(legalábbis így emlékszem).

Viszont sajnos nem jut eszembe a neve.

Én 18 éves vagyok, de úgy 6-14 éves koromban láthattam.

2010. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz napok egy Föld nevű bolygón

[link]

2010. dec. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Na ez az. Mondtam én, hogy nem Scwarzenegger. :D Azt már nem tudjuk miről szól, (most jön az, hogy letöltősoldalak) de a gőzölgő robotharcos meg a szem benne van. :)

Köszönöm a válaszokat.

2010. dec. 24. 12:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt kerestem köszönöm szépen :)
2015. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!