Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek jó hogy Vastag...

Szerintetek jó hogy Vastag Csabi nyerte meg az x factort?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 21:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Persze hogy jó!! Nagyon örültem neki.

Bár megfogadtam hogy az ilyen kérdéseket nem nézem meg mert nekem a kedvencem a Csabi és én ugy feltudom húzni magam ha kritizálják :D Idegbetegség :D

2010. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Persze. Aki szerepelt a barátok köztbe nem csodálkozom rajt,hogy megnyerte. http://www.youtube.com/watch?v=qe7sHzDMF54
2010. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon tetszett ! Ő a kedvencem és nagyon helyes , tökéletes pasi! megérdemelte hogy ő nyerje meg ...még szavaztam is rá !
2010. dec. 27. 21:33
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem neki kellett volna megnyernie, hanem Janicsák Vecának. Annak a csajnak volt messze a legjobb hangja az egész mezőnyből, de szerintem Takács Nikolasnak is jobb hangja volt, mint Csabinak. Nem azt mondom, hogy rossz hangja van, sőt, kifejezetten jó, de nem Ő volt a legjobb. Szerintem csak azért nyerte meg, mert az öccse szavezói rá szavaztak, és mert "olyan jóképű"!
2010. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%

Na ez az "nagyon helyes", "tökéletes pasi", sehol egy "Olyan hangja van, hogy....".

Jó pasi? És? Ez nem az "Év csipendéle" müsor kellett volna legyen elvileg. (Ha leszavaztok, azzal csak beismeritek az igazamat.)

2010. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem jó, mert Nikolasnak drukkoltam és jobbnak és tehetségesebbnek tartom Csabánál. A külsőt már nem is említem... :)
2010. dec. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"Na ez az "nagyon helyes", "tökéletes pasi", sehol egy "Olyan hangja van, hogy....".

Jó pasi? És? Ez nem az "Év csipendéle" müsor kellett volna legyen elvileg. (Ha leszavaztok, azzal csak beismeritek az igazamat.)"


Első vagyok: Figyelj az nem csalás a Csabától hogy azért nyert mert jól néz ki. Mindenkinek a szíve ügye hogy kire miért szavaz vagy hogy szavaz-e.

Az egy dolog hogy azért nyerte meg mert álom pasi, igazad van meg abba is igaza van a másik válaszólonak hogy a Tamás drukkerek most Csaba drukkerek lettek.

De már miért lenne csalás az hogy azért nyert mert jól néz ki??

Ki volt írva hogy a hangot néz ne a fiú külsejét?

2010. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

21:36 vagyok

Egyetértek a negyedik válaszolóval.Az a baj,hogy sokan nem képesek azt felfogni, hogy a tehetségkutató műsorokban nem az alapján kell szavazni, hogy ki hogyan néz ki, és hogy milyen szimpatikus, helyes, stb., hanem azt hogy KI MILYEN TEHETSÉGES!! Itt van pl ez a Király L. Norbi. Csodálkozom, hogy egyáltalán bejutott az első 3-ba. Hangja nem sok volt, de olyan jól elő tudta adni magát, hogy nagyon sokan rá szavaztak. Hát, ha rajtam múlott volna, nem jutott jolna be a legjobb három közé.(Jujj, most a habzó szájú Norbi, és Csabi drukkerektől megkapom majd a magamét!)

2010. dec. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Előző vagyok még.

22:02: Épp ezzel van a baj! EZ EGY TEHETSÉGKUTATÓ MŰSOR, NEM AZ ALAPJÁN KÉNE DÖNTENI, HOGY KI MILYEN SZÉP!! EZT KÉNE FELFOGNI!!

2010. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ilyen alapon meg Veca azt kérte a rajongóitól, hogy Nikolasra szavazzanak... Ezt is fel lehetne fogni csalásként.

Nem értem, miért nem lehet felfogni, hogy az emberek nagyrésze jobbnak látta Csabit mint Nikolast, aki szerintem egyszerűen szörnyű volt, mindent ugyanúgy elvinnyogott a "képzett" hangjával. Túl képzett... És csak a technikára figyelt, pont ez lett a veszte.

Csabinak lehet, hogy voltak hamis hangjai és nem olyan képzett a hangja, de ő legalább szívből énekelt.

Az meg szerintem mindenkinek magánügye, hogy a külseéért, vagy a hangjáért szavazott-e.

Én személy szerint a hangot nézem, bár nem tagadom, jól néz ki Csabi.


És csukott szemmel hallgattam végig mindkettejük párbajdalát. Csaba jobb volt. Nikolas idegesítő.

Lehet lepontozni az őszinteségért...

2010. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!