Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Woody Allen csak nekem tűnik...

Woody Allen csak nekem tűnik amatőr színésznek?

Figyelt kérdés
láttam pár filmjét ,lehet csak a magyar hang teszi ,de nekem hasonlít a játéka a barátok közt színvonalához
2010. dec. 28. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább fél-dokumentumfilm :) A BK: olvasni már tudunk :D
2010. dec. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hmmm.

kifejtenéd bővebben?!

2010. dec. 28. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
WA elsősorban író és rendező. Mivel a filmjei annyira jól vannak megírva, nem számít annyira a színészi játékának színvonala. Bár ez is csak ízlés kérdése, kinek mennyire tetszik, vagy mennyire tartja amatőrnek. Nyilván nem kell tőle sokat várni színészi alakítás terén, na de az ember nem is Woody játékáért nézi meg a filmjeit :)
2010. dec. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem a filmjeit. Igaz, hogy egy kicsit műnek tűnik a játéka a többi filmhez képest, de ezt nem tartom hátránynak, szerintem ettől még jobb, olyan, mintha félig valós dokumentum részleteket látnánk, mint amatőr színjátszást. :)
2010. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

szerintem is olyan mű, nem természetes ,de ettől függetlenül a rendezés lehet korrekt.


köszönöm a választ

2010. dec. 29. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!