Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van aki színésznek tanul? /...

Christina A. kérdése:

Van aki színésznek tanul? / Tanult?

Figyelt kérdés
Meséljetek légyszi tapasztalatokat!!!
2011. aug. 10. 20:05
 1/3 A kérdező kommentje:
A választ azóta is várom!!!
2011. aug. 24. 18:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem tanultam színésznek, de olyan művészeti suliba jártam, ahol volt színészoktatás is. Dolgoztam színész növendékekkel, stb. Mire vagy kíváncsi?
2011. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De, jóó!! Köszi hogy írtál!!


1.-Hány ilyen suli van? Te pl. hova jártál?

2.-Nehezek a felvételik, milyen ,,produkciókat" vár/bírál el a felvételiztető bizotság?

3.-Tudom, hogy nincs külön filmszínész és külön színész, de én a szinpadon nem nagyon szeretnék sokat szerepelni, inkább a filmekben szeretnél játszani!? Meg lehet ezt oldani, vagy nem is érdemes, próbálkozni filmszínészettel, mármint külön?

4.- Sokan( akikkel találkoztam) úgy gondolják, hogy a magyar filmvilág leáldozóban van... Te mit gondolsz erről? Én színészként még akár külföldön is élnék!

( Angolul tanulok)

2011. aug. 28. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!