Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hellsingben ki a kedvenc...

A Hellsingben ki a kedvenc karakteretek és miért?

Figyelt kérdés
És szerintetek milyen a Hellsing, mit gondoltok róla?
2010. dec. 31. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Alucard, nemhiszem hogy meg kéne magyarázni:D.
2010. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Integra volt a kedvencem. És imádom a Hellsinget. :)
2010. dec. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem egyértelmű: "Alucard" egyszerűen imádom mindenét az egész karaktert a beszédét az öltözékét a fegyvereit (az ezüst színű Casull-t és a fekete Jackal-t) a stílusát és persze a modorát meg hogy a múltját rejtély övezi nem tudni hogy ki is ő valójában.
2011. jan. 3. 18:03
 4/7 anonim válasza:
52%

Kedvencem Integra! Hogy mért? Nemtudom nagyon megmagyarázni...egyszerüen csípem ha szerepel.

A Hellsing nagyon jó anime ^^ Ennyi XD

2011. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nem tudni hogy ki is ő valójában."

Ő Drakula gróf...(Hellsing ultimate 8.)

2011. dec. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Néd meg az ováit is ha csak a hellsinget láttad hellsing ultimate ova az sokkal felülmulja a hellsinget (a hellsinget bővebben mutatja be és tovább megy a történet)
2014. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Integra. Tudok vele azonosulni, én is elég gyakran érzem azt hogy idiótákkal vagyok körülvéve, és ezt csak úgy tudom kompenzálni hogy szivarozok dandyben :D de szerintem mindegyik karakter nagyon el van találva és a helyén van, Seras-t is kiemelném mert egy nagyon jól megírt karakter, és Schrödinger meg szerintem különdíjas, őt akár a fasizmus allegóriájának is lehetne értelmezni.
2021. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!