Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc karakteretek a...

Ki a kedvenc karakteretek a Vámpírnaplók c. sorozatból, és miért? =D

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 13:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Damon,

mert

-jól néz ki,

-szexi,

-jó színész...

<3 (L) <3

2010. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Damon!!!!!!!!!! imádom a sorozatot és már nagyon várom a második évadot!!!

azért Damon a kedvencem mert megtalálták azt a színészt aki a legjobban elő tudja adni a karaktert.. magabisztos, vicces, és nem mellesleg ő az aki mndig segít mindenkinek,és az se hátrány hjó néz ki.. szeretem ahogy kezeli a helyzeteket. hogy nem egy jófiú hanem vámpír és úgy is viselkedik mint egy vámpír és nem próbál meg másként viselkedni.. de szegényt úgy sajnáltam az uccsó részbe csak legyen már folytatás. am mióta nézem a sorozatot imádom ezt a színészt sorra nézem meg a filmjeit.

2010. máj. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Egyet értek:D Nekem is Damon a favorit:D Stefant is bírom, de valahogy Damon rosszfiús stílusa jobban bejön:D Már kezdtem örülni, hogy Elena őt válassza (szerintem jobban összeillenének), erre nagyot néztem, mikor kiderült, hogy Kathrine az:O Kíváncsian várom a folytatást... csak telne már az idő:D
2010. máj. 24. 21:36
 4/17 anonim ***** válasza:

Bonnie!


Eddig is imádtam a boszorkányokat, és teljesen átérzem a helyzetét a nagymamájával... megértem, hogy egy darabig nem szólt Elenához, de aztán a barátság összehozta őket újra...

2010. máj. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Na igen... én megkönnyeztem azt a részt, mikor meghalt a nagyija:'( Amúgy aranyos lány:)
2010. máj. 28. 13:44
 6/17 anonim ***** válasza:
En nem birok varni szeptemberig! =((
2010. jún. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én sem:S De addig be kell érnünk az 1. évaddal, június végétől lesz az RTL KLUB-on :D Kíváncsi leszek a szinkronra... xD
2010. jún. 11. 20:04
 8/17 anonim ***** válasza:
jajj én nagyon nem bírom azt a csajt. még az utolsó rész végén ő fenyegetőzik h ne merjen Damon embervér inni.. mert h ha egy csepp ártatlan emberi vért is kiolt blablabla.. ebbe nincs igaza.. ennél a résznél kiakadtam rá..azóta nemszeretem:D:D Damon-ba épp az az egyik legjobb h végre egy vámpír aki vámpírként is viselkedik...(és végre jól is néz ki:D:D)
2010. júl. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ebben egyetértek mondjuk:D Damon a legjobb :P (Y)
2010. júl. 1. 09:50
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Damon:) csak tudnám hogy tud valaki ennyire jól kinézni:D
2010. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!