Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Film/sorozat cím érdekelne a...

Film/sorozat cím érdekelne a 80-90-es évekből, egy kastélyban laktak lánytestvérek, egyikük meghalt és tele volt a ház játékbabákkal, kicsit parás volt a film, vki nem emlékszik a címére?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Film vagy sorozat?
2011. jan. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon csak tipp, de nem az örvény?
2011. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az Örvény című sorozat, egy hat részes, úgynevezett minisorozat volt.

Freia - erre a névre emlékeztem!

Főszereplője egy Catherine nevű lány, ha jól emlékszem újságíró volt, akit a munkahelye szabadságra küldött.

Ezzel egyidőben kapott egy levelet arról, hogy egy bizonyos Hjarmal Jordahl norvég nagyiparos végrendeletében jelentős összeget hagyott rá.

Mivel úgyis szabadságra küldték, elutazott Norvégiába, hogy megismerkedjen a Jordahl családdal.

Már a hajón ismeretséget kötött egy orvossal, a család háziorvosával, és először pillantott meg egy 60-as évekbeli öltözetű, furcsán viselkedő fiatal lányt.

Odaérve két lány fogadta, szőke hajú Ingrid, fekete hajú Annamarie, akik mint kiderült, a mostohanővérei voltak, ugyanis a nagyiparos Catherine édesapja volt.

A két nővérnek mind a két szülője meghalt, az apjuk előtt az anyjuk, akit Freia-nak hívtak.

Az a lány pedig, akit Catherine a hajón látott, Annamarie volt, aki mikor furcsán viselkedett, azt hitte magáról, hogy ő a saját anyja, aki egy tűzben lelte halálát.

Már a filmrészek kezdésekor is babák voltak, tengerbe süllyedő babák.

Ez lesz az a film.

:)

2011. jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az amit leírtál egyáltalán nem ugrik be, lehet nem láttam az elejét, csak a babák maradtak meg bennem és a lánytestvérek, de ahogy olvastam a soraid folyamatosan rázott a hideg, szóval biztosan ez lesz az, megpróbálom megkeresni vhol a neten, hátha letölthető..

Nagyon köszönöm a segítséget!! :o)

2011. jan. 3. 21:46
 5/5 anonim válasza:
Látom, már elég régen tetted fel a kérdést, de én most nézem youtube-on, magyar felirattal van fenn 6 részben! :)
2012. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!