Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Komfortos...

Mi a véleményetek a Komfortos mennyország c. filmről?

Figyelt kérdés
Még nem láttam és érdekelne, de nem szeretem a durva filmeket, ha értitek, mire gondolok. Nem bírom a horrort. És ez, h a lányt megölik, nem tudom, h durva -e a film. Szóval segítenétek, és leírnátok a véleményeteket? Köszi
2011. jan. 5. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mutatják azért részletesen, hogyan ölik meg a lányt. Nem attól durva a film, hogy meghal a lány, hanem attól, amit a halála után lát, érez. Én a könyvet is olvastam, egyik kedvencem mind a filmek, mind a könyvek terén. Nagyon nagy hatással volt rám.
2011. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez nem durva. Igazából nem igazán értettem, miért tették ki az okos emberek a 18-as karikát, még a 16-os is bőven sok, pláne, hogy a gyerekek főműsoridőben olyan szutykokat nézhetnek, mint a Való Világ.

Nagyon szép film, szerintem nézd meg:)

18/L

2011. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát, nem is tudom. Én kicsit féltem xD Nem az, azt nem mutatják, hogy hogy ölik meg. De pl.: Van egy zsák, amiben ő van és véres és szal ez elég durva. Meg az, hogy nem tudod, hogy mi lesz a gyilkossal, stb...
2011. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és második válaszoló! Nem 18-as, hanem tizenhatos!
2011. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De kedves kérdező, nézd meg az előzetest, és egy kicsit félelmetesebbet képzelj el, mert durvábbak vannak benne!


[link]

2011. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, jó nem tudtam:) Lassan egy éve láttam a filmet, és amikor utána megnéztem porton, még a 18-as karika volt kint.

őőő nem tudom. Szerintem akkor sem ijesztő.

2011. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. jan. 6. 09:23
 8/8 anonim válasza:
Nagyon szuper film és egyben elgondolkodtató, egyik kedvencem.
2012. máj. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!