Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a különbség a két Komfortos...

Mi a különbség a két Komfortos Mennyország könyv között?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy mi a különbség a két könyv között, mert tuti, hogy van.Megköszönném ha olyan válaszolna, aki tudja is.De az sem baj ha leírod, hogy szerinted mi. Előre is köszi!


[link]



[link]


2011. máj. 26. 02:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A második rosszabb minőségű. Ragasztott, azaz sok olvasás után kieshetnek a lapjai, míg a cérnafűzött kötött strapabíróbb. Az is különbség, hogy az első jelenleg nem kapható ;)
2011. máj. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ott nem, de máshol kapható még szerintem.

Tartalmilag nem változott/változhat semmi?!

2011. máj. 26. 10:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy ugyebár "nemrég" kijött a film is, és nem-e lett valami változtatás berakva a könyvbe?
2011. máj. 26. 10:49
 4/4 anonim ***** válasza:

könyvbe nem lehet "betenni" utólag semmilyen változtatást, elvégre az egy adott mű, egy író kész szellemi terméke, míg a film adaptációja során el lehet térni a könyvtől, gyakran maga az író írja meg a forgatókönyvet, de hogy a kész művén, a film alapjául szolgáló regényen változtasson..? olyan nincs.


(vagy ha mégis, akkor annak más kell legyen a címe, vagy kell legyen erre utaló alcímes, stb...)


egyébként az általad linkelt két könyv közt csak minőségbéli eltérés van, ahogyan már előttem írták is, illetve annyi, hogy két különböző kiadásról van szó: egyik 2003-as, másik egy későbbi, szebb, színvonalasabb kiállítású 2010-es, és ennyi, mert abtartalom változatlan.


(egyébként nekem nagyon tetszett könyvben is, és filmen is:)

2013. ápr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!