Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A pál utcai fiúk-ba a gitt...

A pál utcai fiúk-ba a gitt egyletnek milyen tisztségviselői vannak és milyen felirat található a zászlón?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
biztos vagyok benne, hogy ha olvastad volna a regényt, akkor a helyesírásod nem olyan lenne, amilyen...
2011. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem baszogatásként mondom, de igaza van az előttem szólónak.

Azért leírom a választ(ha már itt vagyok)


Weisz alapító elnök, Barabás pecsétőr, Kolnay pénztárnok, valamint Csele zászlóőr, Leszik jegyző, Richter labdatáros és Nemecsek titkár.

A zászlóra pedig ez volt írva:„Gittgyűjtő Egyesület, Budapest, 1889. Esküszünk, hogy rabok továb nem leszünk!”

(A "továb" egy b-vel írva)

Sőt, még pecsétnyomójuk is volt arra pedig ez volt írva:"Gittgyűjtő Egyesület, Budapest, 1889."

2011. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a választ köszönöm a 2. beküldőtől, az elsőnek pedig ezt üzenem :ezaz oldal azért jött létre, hogy azok az emberek akik nem tudnak vmit, feltegyék ide és segícséget kérjenek, nem azért hogy az ilyen emberek akik vkiknek képzelik magát, cseszegessék a többit, a választ meg köszönöm még1x
2011. jan. 8. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!