Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan mozi Magyarországon...

Drgdf kérdése:

Van olyan mozi Magyarországon ahol a filmeket eredeti nyelveken vetítik, szinkron és felirat nélkül?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Biztos van
2011. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
max a kritikusoknak szokott lenni ilyen vetítés a bemutató előtt.
2011. okt. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó: tévedsz. A sajtóbemutatókon is van felirat, vagy legalább élő alámondás, én legalábbis még nem voltam olyan sajtóvetítésen, ahol ne lett volna valamilyen felirat vagy alámondás :)

Az egyetlen "majdnem-kivétel" a Mediterrán finomságok c. spanyol vígjáték volt,ahol angol felirat volt a spanyol szinkron alatt.


Amúgy ilyen moziról én nem tudok, tekintve, hogy az országban annyira alacsony az idegen nyelvet beszélők száma, hogy egyszerűen nem éri meg ilyen jellegű mozit fenntartani.

És nem mellesleg ott van a DVD, BD, amin lekapcsolhatod a feliratot és szinkront, ha nem akarod látni, hallani.

2011. okt. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!