Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meg tudom nézni valahol...

Meg tudom nézni valahol FELIRATTAL a Harry Potter and the Deathly Hallows-t? (internet)

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 01:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Most komolyan, mért ne tudnád megnézni? Nincs szemed? Nem tudod letölteni a filemet meg a feliratot? Hogy lehet ilyen hlüye kérdést kiírni? (Persze ha ovodás vagy, akkor bocs, nem szóltam.)
2011. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok óvodás, de nem nagyon értek hozzá.

Akkor: ha megvan a felirat is, és a film is, hogyan tovább?

Egyszer már ugyanis megvolt, de nem nagyon jött össze. Milyen programot használsz?

Több feliratot is találtam, de volt már sérültnek és ismeretlennek is jelezve, pedig az a formátum tudtommal simán megy a gépemen. Szóval nem sikerült összerakni a kettőt.

Attól még lehet fent feliratosan, nem? Az egyszerűbbnek tűnt.

2011. jan. 10. 23:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg valahol online is meg tudod nézni feliratosan.

Nem vagyok egy letöltő bajnok, de feliratnál az fontos, hogy a felirat fájlcíme ugyanaz legyen, mint a filmé, máskülönben nem fogja lejátszani film közben.

Ennyit tudok mondani.

2011. jan. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Akkor itt volt a hiba..
2011. jan. 11. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!