Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter apja python volt?

Harry Potter apja python volt?

Figyelt kérdés
Vagy mit jelentett az,hogy python patrónusa is őz volt? Vagy nem értem..

2011. nov. 12. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor láttad te pythont patrónust idézni?
2011. nov. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Olvasd el a könyvet és tisztán látsz majd mindent.
2011. nov. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Csak szerette volna...
2011. nov. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem Harry apja James Potter volt. Piton csak az anyjába, Lilly-be volt szerelmes és ennek a szerelemnek a hatására azonos Lilly és Piton patrónusa. Mert a Harry patrónusa szarvas, mint ahogy az apjáé is az volt.
2011. nov. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert a mozi azt a látszatot kelti, hogy igen. A könyv alapján viszont nem. A rendező ugyanakkor azt mondta, nem véletlenül úgy alakították a történetet a filmben, hogy ezt az érzetet keltsék. Ráadásul, az írónő ezt a részt végig felügyelte. Szóval, én csak azt tudom neked mondani, hogy válaszd ketté a filmet és a könyvet. A filmben több arra utaló jel is van, hogy esetleg Piton is lehet az apa. Például Dumbledore egyik elejtett megjegyzése, vagy Piton egy-két mozdulata. A könyvben ezek mind máshogy vannak, de, ha nem olvastad, akkor a film megtévesztő lehet. Valahol olvastam, hogy Yates azt mondta, ez olyan, mint anno a Titanic vége volt, mikor azon elmélkedtek az emberek, hogy meghalt-e a végén Rose vagy sem. A filmben a néző képzeletére van bízva, hogy kit szertne Harry apjának. A mozi alapján Pitont sugalmazzák. :)
2011. nov. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Piton szerelmes volt Lilybe,aki Harry anyja volt. így mindkettejük patrónusa őz lett. Harry apja James Potter volt,neki pedig szarvas volt a patrónusa,ahogy Harryé is.
2011. nov. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!