Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fogják folytatni a Star...

Fogják folytatni a Star Warst, azaz a Csillagok háborúját? Én azt hallotam, hogy lesz 7-8-9, illetve már forgatnak egy 20 részes szériát. Ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
fogják folytatni
2011. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na gratula a moderátoroknak...Érthetik a dolgukat.
2011. jan. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó h a jó büdös k u r v a any ádat te kis gec i tuti te jelentettél be mit sazolsz bele te kis p ö cs
2011. jan. 23. 17:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Látom, hogy a magyar nyelvvel még mindig akadnak gondjaid. Ahelyett, hogy itt pattogsz, inkább vedd elő a nyelvtankönyved és tanulj egy kicsit. :)) Egyébként én is jelentettem a kérdésed. Már csak azt nem értem, hogy miért is jelentett ez számodra problémát, amikor a napnál is világosabb, hogy először rossz témakörben tetted fel a kérdést?
2011. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és mi a fa szt kell fontoskodnod te kis tetű ??? a fontoskodsást utállom a legjobban....
2011. jan. 23. 18:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Az értelmi színvonalad is nagyon alacsonyan van...Én legalább normálisan szóltam hozzád...
2011. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
tényleg fojtatni fogják? ennyi idő után?
2011. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. Megmondta George Lucas, hogy nem folytatja.

2. A 7-8-9 nem igazi folytatás, mert több ezer évvel játszódik a 6 rész után.

3. A színészek már amúgy is öregek, a rendező is öreg.

Élőszereplős sorozat meg nem lesz egyelőre.

Csak a Clone Wars animációt folytatják.

Esetleg pár év múlva ha véget ér utána lesz valami sorozat.

2011. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már a második trilógia is egy nagy melléfogás volt, úgyhogy remélem, több résszel már nem mocskolják be a Csillagok háborúja címet.
2011. jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

háát mondjuk azért eltudnák képzellni egy kb több évedos 10-15 star wars mini sorozatot ilyen kb 1 órásokat

csak azzal már megbomlana az egész de az egészet ott rontották el h csinálltak ilyen animácios sz*rságot ....


de én még reménykedek benne h előbb - utóbb vki fogja folytatni....

2011. jan. 24. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!