Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány nyelvre, és melyekre...

Hány nyelvre, és melyekre fordították le a Csillagok háborúját?

Figyelt kérdés
Utánanéztem Google-n, de nem találtam semmit.
2011. ápr. 4. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert számtalan nyelven megjelent, azért.

Ázsiában, Dél-Amerikában, Európában, stb... Több tucat nyelven létezik. Szerintem próbáld a Csillagok háborúja-címet keresni különféle nyelveken, pl. Star Wars, Csillagok háborúja, La guerra de las galaxias (spanyol), Krieg der sterne (német), La guerre des etoiles (francia), Guerre stellari (olasz), stb.

2011. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha nem tudnám, hogy számtalan nyelvre lefordították, akkor fel sem tettem volna a kérdést (habár alap dolog--> magyar vagyok, ez amcsi film, és jé van szinkron..stb mód amiből rájöhetek magamtól is..).Viszont ez az ötlet nagyon tetszik, hogy mindenféle nyelven rákeresek :D Köszönöm, elleszünk egy ideig (a kérdés is csak szórakozásból van, az "én vagyok az apád" különböző nyelven elég humoros, lásd--> showder klub) ;)
2011. ápr. 25. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!