Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A magyar közönség miért utál...

A magyar közönség miért utál szinte minden filmet?

Figyelt kérdés
Szoktam olvasni a kommenteket filmb.uzin és port.hu-n, de mindig elmegy a kedvem. Az igaz, hogy mindenkinek más az ízlése, de sok filmet szerintem nagyon lehúznak az emberek. A mai filmek közül talán csak az Inception az, amit nem tartanak az emberek rossznak. Lassan már nem merem bevallani, hogy nekem tetszett az Avatar
2011. jan. 26. 01:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

" Lassan már nem merem bevallani, hogy nekem tetszett az Avatar "


hát ne is legyél rá büszke,az is csak egy bugyuta,kitalált mese volt

2011. jan. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

a sima avatar egy rakat fos

hupikék törpikék és pocahontas keveréke több mind 2 órában

avatar -az utolsó léghajlító film az is fos

csak a rajzfilm a király

2011. jan. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az emberek csak azt fogalmazzák meg, ha valami szar. Hány kommentet olvastál az Avatarról? Százat? Hányan látták? Százezren? Akkor te most 0.1% véleményére adsz? Ha neked tetszett, nem mindegy, hogy más mit gondol róla?
2011. jan. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én rengeteg külföldi fórumot olvasok

Nagyon sokx ők is utálják azokat az "alkotásokat" amiket mi.

2011. jan. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én is rühellem az Avatart
2011. jan. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én pont emiatt nem szeretem a port.hu-t, mert olyan animációs filmeket húznak le, mint a Rém Rom, a Coraline vagy Halott Menyasszony.

Amúgy az Avatar tényleg Pocahontas..., és nekem se jött be.


De amúgy minden ember más, és vannak embercsoportok különféle ízléssel. Nekem például bejött a Scott Pilgrim, a Holdhercegnő vagy a Kontroll. De rengeteget tudnék sorolni, amit nem bírok.

2011. jan. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én az ilyen Avatar meg Twilight hülyeségeket nagyon nem szeretem meg megmondom őszintén a magyar filmek közül egyáltalán nem rajongok egyikért se!
2011. jan. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szerintem nézz fel youtube-ra , trailerek alatt olvasd el a kommenteket és utána gondold végig ezt a magyar közönség részét a kérdésnek
2011. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szar filmeket készítenek. Ennyi. Christopher Nolan, korunk Hitchcock-ja!
2011. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Mondjuk én nem láttam a Pocahontast :D Szoktam olvasni külföldi kommenteket is, de azért nincs olyan nagy lehúzás, ráadásul az sem annyira explicit. És nem pár százalékra építek. Pont azt vettem észre, hogy csak pár százalék az, akinek tetszett vmi.

Valójában nem az zavar, hogy az emberek mindent utálnak. Inkább az, hogy nincs amit szeretnek :|

Mi az, amit az emberek látni szeretnének ? Mi hiányzik a mai filmekből ?

2011. jan. 26. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!