Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki tartja idegesítőnek a...

Zoli79 kérdése:

Ki tartja idegesítőnek a filmek közti reklámokat?

Figyelt kérdés
Nem hiszem,hogy a film közbe bevágott reklámokat valaki is megnézné.Én legalábbis mindig elkapcsolom a tv-t és idegesítőnek tartom .Nem hiszem,hogy az emberek nagy része,kedvenc filmjébe bevágott reklámba szereplő terméket ez miatt megvásárolná.
2011. jan. 26. 09:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát!Szerintem,is rendelettel kellene szabályozni a reklámokat.Mindenki tisztában van tudat alatt hatnak a reklámok.De szerintem most már nem a reklám mindinkább az ember pénztárcája dönti el a kérdést.Én nem vettem azért még 1 terméket sem meg mert azt az esti reklámba láttam.Nem tudom ha azt reklámoznák,hogy 1000-2000ft lenne 1 liter benzin és az a Magyar embereknek milyen olcsó,gondolom megvennék azt is.Ezzel nem akarok ötletet adni reklámcégeknek:).Bár a Magyarok túlnyomó részét már behúzták a reklámok.Mert mindent csak hitelből akar venni.A kormány is nem azt mondja a "tisztességes adófizető állampolgároktól beszedett pénzből építtetünk meg 1 x-y iskolát vagy csináltunk utakat.Hanem Uniós kölcsönből,amit majd 100% kamattal kell visszafizetni ami már nem lényeg!"Majd visszafizeti az állampolgár.De nem akarok politizálni,gondolom a politikusok a parlamenti reklámokat nézik :))!Tehát 100 szónak is 1 a vége sok mindenkit idegesít a reklám nem csak engem!
2011. jan. 26. 19:15
 12/12 anonim ***** válasza:
Szabályozzák a reklámokat. 1 óra alatt max. 12 perc reklám mehet le. Többek közt ezt akarja most eltörölni az NMHH.
2011. jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!