Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Frédi Béni dvd-n eredeti...

A Frédi Béni dvd-n eredeti szinkronok vannak? úgy értem Márkus, CSákányi Psota Váradi? Vagy az újra szinkronizált borzalom? Letölteni csak az újjal találtam meg esetleg link a régivel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 12:34
 1/8 anonim válasza:
100%

Sajnos én is csak kérdezni tudok:

Honnan tölthetők le az eredeti szinkronos Frédi epizódok?


Letöltöttem a 2. szereposztással de azóta párat láttam az eredeti verzióból RTL Klubon, tehát léteznek olyan epizódok amikhez kár is volt megcsinálni az új magyarhangot. Amihez nincs Csákányi-Márkus szinkron, az más.

(Gyalázat, hogy itt meg a film végi szereposztást és stáblistát csípik le a reklámok javára. Mintha a Himnuszból hagynák el az utolsó versszakot mondván, hogy az úgyis "majdnem" olyan mint az első. A Deep Purple Child In Time c. számából is le szokták vágni a 3., elsővel majdnem megegyező részt amivel teljesen felborítják a mű egységét-a guta majdnem megüt ilyenkor.)


Így vagyok a magyar szöveggel is. A Romhányi fordításhoz hasonlítani sem lehet az egyéb Speier, Asztalos, stb. szövegeket. Próbálták utánozni Romhányi stílusát csak a lényeget nem sikerült megfogni. Ez nem az ő hibájuk, Romhányiból csak egy volt.


Tehát továbbra is keresem az eredeti magyar szöveggel, eredeti szereposztással létező Frédi és Béni epizódokat.

Ha valaki tudja, hogy lehet elérni kérem dobja ide egy hozzászólásként.

2011. febr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is letöltöttem mindet, de még gyerekkoromban videon meg volt az összes régi szinkronnal, csak aztán ahogy kezdtem nőni letöröltem és filmeket vettem fel helyette, mondván hogy már nem vagyok gyerek, pedig most milyen jó lenne... sok részre még most is emlékszem és ha hallgatom az új szinkront tudom itt mit mondtak régen és szörnyű... persze aki ezzel látja először annak nem rossz. viszont van olyan rész is ahol majdnem végig pontosan a régi rímeket szövegeket mondják...
2011. febr. 6. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik részhez meg tudták szerezni a régi magyar szinkront, ahhoz felrakták azt is. Nekem egy DVD-m van, 4 rész van rajta, ebből 3-hoz megvan a régi szinkron is. Tehát egy részhez tartozik angol, lengyel plusz egy vagy kettő magyar hang.

A DVD hátoldalán a tartalomnál meg vannak csillagozva azok a részek, amelyikhez van régi szinkron is, szóval értelmesen rajta van.

2011. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ez így kissé téves, hogy amelyikhez meg tudták szerezni az eredeti szinkront. Tudniillik, az MTV anno nem vette meg és szinkronizálta le az összes részt, csak válogatott belőlük. Amelyeket nem választották ki, azokhoz nincs régi magyar szinkron, csak az új.
2012. júl. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Viszont volt sok régi rész, aminek eltűnt a szinkronhangja még az MTV archívumból is egy időben újságokban írták ,hogy keresik a régi hangokat volt több rész is ,amihez volt régi szinkron, de már nincs meg az MTV hangtárában sem, de hátha valakinek megvan. Videó akkor még nem sok családban volt, de régi sorozatokat magnóval is felvettek voltak páran ,akik a tévé elé rakott magnóval rögzítették a szinkronhangokat és hallgatták magnóról. Sok résznek elő is került.


És igen a régi szinkron sokkal jobb, inkább azon nézem én is mono hanggal mint az új Dolby Surroundos változatot.

2013. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gugyi válasza:
100%

Sziasztok!

Nekem VHS-en 47 rész és egy másfél órás film van meg eredeti szinkronnal, azaz Romhányi szöveggel. Csákányi László, Márkus László, Psota Irén és Váradi Hédi magyar hangjával.

2014. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A másfél órás film melyik? Az lehet, hogy nincs meg ill. van pár rész, ami esetleg hiánycikk lehet.


Le tudod írni mik vannak meg?

2014. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gugyi válasza:

Természetesen.

01. Aludj, édes Frédi!

02. Apucik mentsvára

03. Ámokfutó fotózók

04. Báli suli

05. Béni, a hasbeszélő

06. Béremelés kérelmezés

07. Cseles csalás

08. Dajka Kalamajka

09. Dínó eltűnik

10. Dugi buli

11. Egy lakásban, egy rakásban

12. Élet- és állattársak

13. A fecsegő kölcsön-csecsemő

14. Frédi a bőrét félti

15. Frédi a deli háztartásbeli

16. Frédi a teke-tökély

17. Frédi és az oroszlán

18. Frédi iskolában, mint kiskorában

19. Frédi látomásai

20. Frédi, mint mintaférj

21. Frédi nővér

22. Ha jő a vő

23. Haszon-asszony

24. Hiba az Ökör-kör körül

25. Hirtelen siker

26. Hely kettő számára

27. Ici-pici Frédi

28. Igyekvő vő

29. A jelmez, mely nem jövedelmez

30. Két hékás, mint hekus

31. A kis Benő

32. A kitörő betörő

33. Kleptománia

34. Kvízijártasság

35. Mű-műtét

36. Oszkár, te hiányoztál!

37. Ökör-köri körkép

38. A próbapapa

39. A ruganyos anyós

40. Szépség csata-csetepaté

41. A sziúk és a fiúk

42. Szolgálati iszony

43. A szorgos zápfogorvos

44. Sztár születik

45. Vilma féltékeny

46. Zug-zsuga

47. Zűr a zsűriben

48. A férfi, akit Flintstonnak hívtak (90 perc)

2014. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!