Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor jelenik meg az egész...

Mikor jelenik meg az egész full metal panic! Című anime magyar szinkronja?

Figyelt kérdés
úgy értem mikor lesz az összes rész magyar szinkronnal mert még csak az első 2 évad van meg magyarul előre is köszi a válaszokat
2011. jan. 27. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Erről még nincs információ.
2011. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
engem is felettébb érdekelne!!!!
2011. dec. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az egész "Full Metal Panic!" 24 részes, leadták magyar szinkronnal. Rosszul fejezted ki magadat. A "Full Metal Panic? Fumoffu" nem évad, amit a cím is jelez.

Az Animax programszerkesztője azt mondta, hogy jogilag nem lehet hozzáférni a "Full Metal Panic: The Second Raid" sorozathoz. Ráadásul mostanában nem terveznek sci-fi animéket, mert azok megbuktak. A jogi dolog mögött szerintem az van, hogy az RTL Filmklubnak elővételi DVD-s joga lenne rá, de az meg már nem ad ki DVD-ket. Tehát 22-es csapdája. :/

2012. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!