Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók 3x06 Valaki tud...

Vámpírnaplók 3x06 Valaki tud magyarázatot? (Lent)

Figyelt kérdés
Most nézem a 3x06-ot és nem értek valamit. Rebekah simán besétál Damon és Stefan házába, ami mint tudjuk hivatalosan Elena háza. Viszont Elena nem hívta be oda. Arra gondoltam, hogy talán azért, mert Első, de Elijah se tudott bent maradni, amíg Elena be nem hívta. Valaki esetleg nem tudja, hogy ez most akkor baki, vagy van rá valami magyarázat? Köszi!
2011. okt. 21. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
hú, ez tényleg jó kérdés! nekem eszembe sem jutott. sztem simán baki
2011. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egy rajongói fórumon megkaptam a választ, amit leírok ide, mert úgy látom mást is érdekel a dolog. Szerintem kicsit sántít a dolog, de végülis lehet benne valami.

A lényeg, hogy mivel Elena meghalt a második évad végén, így voltaképpen ő "halott" és így elvesztette érvényét a "behívósdi".

2011. okt. 21. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:

ez egész jó magyarázat.


De Anna pl hogyan tud érezni? Bonnie elk*rt vmit?

És Mason Lockwood mi a jó életet keres újra az "élők" sorában?

2011. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát az Annás dolgot én se értem, szerintem valami olyasmi lehet a dologban, hogy nagyon kötődnek Jeremy-vel egymáshoz és ezért érzik egymást. Masonnal kapcsolatban azt olvastam, hogy ő továbbra is szellem (sőt tán még Anna anyja is feltűnik szellemként). Szerintem Matt és Bonnie varázslata miatt tudnak visszajönni és "érezni", valamit nyilván elcs*sztek varázslás közben. Mindenesetre már várom, hogy ez a szellemes szál hová vezet. Kíváncsi vagyok, hogy például Anna végleg itt marad-e Jeremy-vel vagy Bonnie megelégeli a dolgot és eltünteti valahogy. :D
2011. okt. 22. 12:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért mehetett be mert ősi vámpír!
2014. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!