Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a mondanivalója a Black...

Mi a mondanivalója a Black Swan-nak (Fekete Hattyú)?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
BlackSword
2011. febr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a tökéletességről és annak eléréséről, a felnőtté válásról, ártatlanság eléréséről és ilyesmikről akar üzenni valamit. Nem tudom, én csak élveztem a filmet, nem mindig keresek mondanivalót a dolgokban.
2011. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy kapok ilyen választ, hogy nem feltétlenül kell mondanivalót keresni, de szerintem ez tipikusan az a film, aminek kell keresni, csak én nem értettem. Azért köszi.
2011. febr. 22. 14:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egészen jól bemutatja a balettosok világát. A film még talán visszafogott is. Amúgy tényleg hánytatják magukat, tönkreteszik a testüket, olyan nincs, hogy "jó vagyok" - mindenki a legjobb akar lenni, állandó versenyzés, nincsenek igazi barátságok. Magát az "életstílust" mutatja be a film. Nem konkrét a mondanivalója szerintem. Mindenki eldöntheti maga a film alapján, hogy neki mit érnek meg az álmai. A filmben habár beleőrült a szerepébe...mégis elérte azt amire mindig is vágyott, tökéletes volt a szinpadon, legyőzte önmagát, a félelmeit.
2011. febr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, egyébkétn neked tetszett a film?
2011. febr. 27. 21:25
 6/8 anonim ***** válasza:

épp ma láttam , hú nagyon jó film imádom az ilyeneket

hogy mi a mondanivalója arra még aludnom kell párat meg többször is megnézni

2011. febr. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tegnap néztem meg és nekem nagyon tetszett.Valóban nagyon jól bemutatja a balett világát.Hogy mi a mondanivalója? Hát szerintem az,legalább is én ezt láttam a film mögött, hogy csak az épp eszűség határain belül törekedjünk az álmaink elérésére, és ne akarjunk mindig mindenáron tökéletesek lenni.
2011. márc. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem olvass el néhány kritikát, akkor csomó mindenre választ kapsz
2011. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!