Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki írnia nekem nagyon jó...

Valaki írnia nekem nagyon jó horror film címeket?

Figyelt kérdés
De ne olyan mai szennyeket hanem régi jó filmeket én láttam az ördögűzőt az ideglelést Paranormal Activity 1-2(ezek újak de tetszettek) A ragyogást(ettől jobbat eddig még nem láttam) Lehet feliratos is csak jó legyen
2011. febr. 27. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
vérengzős, vagy inkább pszihohorror? amúgy én csak "mai szennyet" nézek, bocsi, nekem a régiek unalmasak. (pl rémálom az elm utcában)
2011. febr. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A ragyogásból a tvfilmet nézd meg! 4részes, és eléggé besz.ratós! Steven Weber a főszereplő. A fehér féreg búvóhelye, A kapu, Hell Raiser. A Smurl család története - de nem ez volt a film címe, az most nem ugrik be. A Sötétség Fejedelme.
2011. febr. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Második vagyok. Az Alien 1-2 is nagyon állat szerintem.
2011. febr. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
A Nyolcadik utas, a halál szerintem örök klasszikus, érdemes megnézni. Aztán a Madarak is, egyáltalán nem vérengzős, viszont annál félelmetesebb. Talán az egyik legjobb horror, amit valaha láttam.
2011. febr. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.:))
2011. febr. 27. 10:54
 6/6 anonim válasza:
Hát ha olyan film kell ami után garantáltan még kedved sem lesz megmozdulni csak meredsz még a képernyőre egy darabig, akkor nézd meg a halál 1000 arca összes részét
2011. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!