Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud segíteni mi a film...

Valaki tud segíteni mi a film címe?

Figyelt kérdés

Egy filmet keresek, de nem vagyok biztos a címében, szerintem Kannibál szikla , vagy valami hasonló, de sem IMDB-n, sem port.hu-n nem találtam ilyet. Tud valaki valami tippet adni?

Köszi előre is! : D


2011. márc. 15. 19:38
 1/2 anonim válasza:
keress rá Moovie.hu-n és ott keress egy fajtát de sztem horror és kannibál holokauszt
2011. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Eredeti cím: Hillside Cannibals

Rendező: Leigh Scott

Év:2006

Szereplők:

Amber Ella Holden

Bill Tom Nagel

Callum Vaz Andreas

Linda Heather Conforto

Magnus Frank Pacheco

Mark Justin Jones (IV)

Tog Marie Westbrook

Tonya Katayoun Dara

Towart Thomas Downey


Mások véleménye a filmrŐl:


mammutlaci: "Ilyen silány alkotást rég láttam! Ide-oda kapkodó jelenetek sorban egymás után, a trükkmegoldások nem haladják meg egy 80-as évek elején készült film szintjét. A színészi játék legalább olyan olyan csapnivaló mint a szinkron-már amennyi van a filmben, mivel a végtelenül idegesítő hörgések, morgások nem igényelnek ilyet. Amikor a filmnek 75 perc után teljesen váratlanul vége lett, akkor rám fért volna egy doboznyi Andaxin. Mindent összevetve egy rakás szemét!"


tatto: "Nagyon vártam már ezt a filmet, mivel a leirtak alapján, és a neten található trailer alapján izgalamas filmnek tűnt. Tegnap láttam elősször bolti forgalomban, és meg is vettem, mert 990 Ft-ért végülis jó vételnek tünt. Várható volt, hogy szokásos horrorfilm lesz, bár bíztam benne, hogy talán kellemes meglepetés fog érni... Hát sajnos nem. A szokásos sztori öt fiatal (érdekes, hogy sok horror filmben ez az ötös szám a nyerö) lakatlan helyre megy, és egymás után eltűnnek. Ami a filmben meglepett, hogy itt már az elején szinte mindenki meghalt. A színészi teljesítményt nem szeretném méltatni, mert elég gyenge volt, a szereplőknek nem volt sok gondja a szövegtanulással, mert a filmben alig volt néhány mondat, leginkább a kannibálok hörgése, üvöltözése töltötte ki a filmet. A film sablonosságát, a véres csonkitásos részekkel próbálták feldobni, mivel párhuzam vonható A sziklák szeme és e film között, hát számomra A sziklák szeme sokkal nézhetőbb volt."

2011. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!