Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Eltudná nekem magyarázni...

Eltudná nekem magyarázni valaki a Skins 5. évadának utolsó részét?

Figyelt kérdés

Nem értem... Mi van most akkor Matty és Franky közt? Barátok? De akkor miért csókolóztak?

És Liv és Matty? Megint együtt?

Előre is köszi ; )


2011. márc. 18. 21:49
 1/5 anonim válasza:
titokban leszbi mimi
2011. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
úgy érted mini? amúgy szerintem is. ja és gondolom direkt csinálták ilyenre a végét, hogy nem igazán lehet tudni, most mi van. annyit kihámoztam, h sztem a liv és matty szakítottak.
2011. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

most így újra nézve azt a jelenetet, sztem is szakítottak livvel, mert liv azt mondja, hogy nem akar ba*ni azzal az emlékkel :DDD vagyis mikor találkoztak(:

én Frankyt nagyon bírom, de nem értettem őt se, hogy most mi volt ott az erdőben...

Minire meg én is azt hittem az elején, hogy leszbi, de szerintem nem csinálják annak:DD

2011. márc. 22. 14:32
 4/5 anonim válasza:

Szerintem emg Liv nem akarja elveszíteni Mattyt, de Mattynek továbbra is kell Franky, hiába szerelmes Liv-be.

Az erdős jelenetnél mikor Matty dugta/majdnem megdugta Frankyz akkor ugye Franky ellökte magától a srácot, és később mondta zokogva hogy "én meg akartam abban bizonyosodni hogy én normális vagyok" vagy ilyesmi. meg voltak oylan szólásai hogy "énc sak beleesek emberekbe" (amikor kérdezték tőle hogy leszbikus-e). Mini meg szerintem belezúgott Frankybe, ugyanis mikor Grace-szel próbáltak, Grace megkérte Minit hogy csókolja meg Frankyt. És azóta rá van kattanva nagyon, ezért nem szeretné hogy Matty Franky közelébe kerüljön, mert biztosan összejönnének :D én ennyit szűrtem le

2011. ápr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
aaaj de utálom, hogy csak 1 év múlva lesz folytatás:DDD
2011. ápr. 21. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!