Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írj nekem olyan horrorokat...

Tom White kérdése:

Írj nekem olyan horrorokat amin tényleg be parázol?

Figyelt kérdés
Na nekem olyan kellene amin úgy tényleg beijed az ember. Ne ilyen véres-darabolós kategória, ha lehet hanem inkább valami igazán jó. PAnél ha lehet ijesztőbbet.
2011. márc. 21. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
[Rec], A romok, Shutter (az eredeti thaiföldi, 2004-es), Mártírok, A betolakodó, Magasfeszültség, Eden Lake, A barlang (The descent), Más világ, Az árva
2011. márc. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
[Rec]2nél jobb az 1? Mert a 2-őt láttam és ha paráztatósabb akkor az 1et is megnézem.
2011. márc. 21. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnálhatod, hogy már láttad a 2. részét, mivel így fordított sorrendben láthatod csak őket. Én az első után néztem a másodikat, így az már nem ütött akkorát, mert a téma és a kivitelezés is ugyanaz, mint az elsőben. Az elsőt feszesebbnek érzem, ott nem nagyon van fölösleges momentum, ijesztget rendesen, de persze az ijesztgetés a 2. részre is jellemző.
2011. márc. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ház A Kísértethegyen(House On The Haunted Hill)(az ujabb változat,1998)Az eredeti 1958 as :D


Kísértetjárás Connetcitutban(Haunting in Connetcitut)(2009):)


A tulvilág Szülötte(2009,The Unborn) :)

2011. márc. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Paranormal Activity....

1-2

báár az csak néhol félelmetes..

és én az egyet félelmetesebbnek véltem :)

2011. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azokat láttam, hááát nemtudom annál én keményebbet akarnék :)
2011. márc. 22. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor az Unborn(tulvilág szülötte)-t tessék megnézni kedvs kérdező :)

az Elég kemény


18/F

2011. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!